Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Egy kapcsolat tuti tönkremegy...

Egy kapcsolat tuti tönkremegy az abortusz után? Mit tehetnék, hogy ne?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok, de nem akarok szülni, legalábbis a következő 8-10 évben még tuti nem (21 leszek most). A barátom viszont akarná a babát, és emiatt volt már két vitánk is a napokban...


Nem érti, hogy én még nem állok készen arra, hogy feladjam az álmaimat és a céljaimat, hogy teljesen alárendeljem magam egy babának. Ő 34 elmúlt. Van két diplomája, kiszórakozta már magát, megvan mindene, nem függ senkitől.

Viszont én teljes mértékben tőle, a szüleimtől és a családomtól függök. Még nem dolgoztam, nincs diplomám, amim van, az mind mind a szüleim miatt. Nem akarok egész életemben úgy élni, hogy nekik kell telefonáljak, ha elfogy a pénzem.


De közben azt sem akarom, hogy szétmenjünk.


2018. máj. 3. 12:36
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
38%
Rendben utolsó. vagy pedig otthagyja mert nem bír majd ránézni se azért amit tesz majd, és keres magának normális nőt. Ez az esélyesebb.
2018. máj. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
38%
Leírtam az előbb, mire mennyi az esély... persze a Kérdezőt ez nem vigasztalja adott esetben... férfiként fel nem foghatom, hogy ez a férfi milyen alapon akar mást megfosztani az élet olyan fontos dolgaitól, ami neki megvolt, adott volt...
2018. máj. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
67%

Ha mindkét fél ugyanazt szeretné még akkor is benne van, hogy az egyik felet felőrli az egész.


Ti nem ugyanazt szeretnétek így nagyon nagy az esély rá, hogy külön válnak útjaitok.

De ez valószínű akkor is probléma lenne köztetek ha most nem lenne ez a terhesség. Te csak 8-10 év múlva szeretnél, ő meg már akár most is belevágna. Ebben a kérdésben sajnos nincsen kompromisszum.

2018. máj. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!