Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Vetessem el? 3 hét alatt el...

Vetessem el? 3 hét alatt el lehet intézni mindent? Mégis hogy szüljek neki azok után, hogy megütött?

Figyelt kérdés

Terhes lettem, most vagyok 8 hetes.

Nem terveztük, én még most sem érzem azt az eszméletlen vágyat az anyaság iránt. Viszont a barátom nagyon akarta/akarja, ígért mindent... Tegnap volt egy vitánk, mert elmondtam, hogy mióta kiderült a terhesség, mindenben korlátozni próbál, ellenőrizget, tegnap konkrétan az volt a baj, hogy két barátnőmmel vacsorázni mentem volna. De már pl. az is volt baja, hogy elmentem fodrászhoz, mégis minek, mikor tudom, hogy ő nem szereti, ha festetem a hajam, kinek akarok tetszeni. Tegnap nagy veszekedés lett, ordítozott velem, borzasztóan beszélt.


Ma reggel megakartam vele beszélni normálisan, mert ha már most ilyen, később csak rosszabb lesz... De nem sikerült, és mondtam, hogy nagyon bizonytalan vagyok a babával kapcsolatban is, nekem ilyen élet nem kell. Erre felpofozott, erősen. Félek tőle jelenleg. Fogalmam sincs, hogyha majd gyerek mellett lesz ilyen idegbeteg, akkor hová megyek, mit teszek. Még egyetemre járok... Nincs végzettségem, munkatapasztalatom. És mielőtt azzal jönnétek, hogy régen is ilyen volt a barátom, közlöm, hogy nem. Mostanában lett ilyen, az utóbbi 2 hétben.


2018. máj. 24. 15:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
91%
Azonnal hagyd ott és utána gondolkozz a gyerek kapcsán. A szüleiddel jóba vagy vagy nincs valami rokon vagy barátnő?
2018. máj. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
88%
Biztos nem szülnék egy ilyen baromnak, de nem is maradnék vele tovább egy percet sem. Szüleidhez vissza tudsz menni?
2018. máj. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 A kérdező kommentje:

Persze, a szüleimmel jó a kapcsolatom nagyon.

Viszont egyedülálló anyuka nem szeretnék lenni ilyen fiatalon, ráadásul akkor is lenne vele kapcsolatom, ott keserítené meg az életünket, ahol csak tudja.

2018. máj. 24. 15:22
 4/78 anonim ***** válasza:
87%
Akkor intézd gyorsan a műtétet.
2018. máj. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
88%
Akkor az elkövetkező két ÓRÁBAN kell vele szakítani! Eszedbe ne jusson hinni neki, ha visszakönyörgi magát. Állattal nem maradunk kapcsolatban. Semmilyenben. Még csak magyarázkodni se kell neki, csak szétcuccolni némán örökre. Ha pedig egyedül nem akarod felnevelni a gyereket, hát akkor az a gyerek nem fog megszületni. De ebben a helyzetben nem a gyerek a legnagyobb baj, hanem hogy összeálltál egy bántalmazó állattal.
2018. máj. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
95%

Ne neki szülj, hanem magadnak.

Ha te nem akarod, akkor úgy se tartsd meg, ha ő akarja és minden rendben van.

Ha te akarod, akkor úgy is tartsd meg, hogy ő nincs veled (mert ebben az esetben azonnal ott kellene hagyni).

2018. máj. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
62%

Azonnal intézd a műtétet!

Még ma hívd fel a védőnőt, és mondd neki, hogy sürgős.

2018. máj. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 A kérdező kommentje:

És a védőnőhöz elég, ha egyedül megyek? Szóval oda nem kell jönnie a barátomnak? Mert nem szeretnék ott is cirkuszt, fenyegetőzést...

Teljesen kivetkőzött magából, nem is értem, hogy jutottunk ide.

2018. máj. 24. 15:37
 9/78 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell mennie.
2018. máj. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell. Hisz akárki lehet az apa.

EZ CSAK a te döntésed, senki nem kell hozzá.

2018. máj. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!