Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ki tud az abortuszotokról?...

Ki tud az abortuszotokról? Ebben az esetben mi lenne a jó?

Figyelt kérdés

Abortuszom lesz, és fogalmam sincs, mennyire avathatom be a legjobb barátnőmet ebbe... Fiatalok vagyunk (20 évesek), óvodás korunk óta elválaszthatatlanok vagyunk. A családjaink is jóban vannak, napi szinten beszélünk. Viszont mások a céljaink. Ő már most azt mondja, hogyha terhes lenne, simán megtartaná, mert az anyukája is 19 évesen szülte és amúgy is gyereket akar fiatalon, meg nagyon imádja a babákat, gyerekcentrikus. Én nem ilyen vagyok egyáltalán, nekem meg sem fordult a fejemben, hogy szüljek most. Nem alkalmas az időpont, az életem sem gyereknevelésre van berendezve. Mindent megbeszélek vele, tényleg mindent tudunk a másikról. Most is érzi, hogy van valami, kérdezte többször is, de fogalmam sincs, mit mondjak neki.


Egyedül az orvosom és az anyám tudja, anya szerint ez maradjon is így. Mert hogy erről senkinek nem kell tudnia, ezen nem tud senki változtatni/segíteni.


2018. júl. 10. 14:53
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
67%
Előző vagyok! Elnézést kérek a normális anyukáktól és azoktól akik habár nem végeztetnék el az ab-ot képesek felfogni, hogy másként gondolkodók is vannak. Nem akarom véletlenül sem egy kalap alá venni őket olyan álszent nőkkel, mint az itteni néhány válaszoló, véletlenül sem nekik szólt!
2018. júl. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!