Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Minden esetben megbánja az...

Minden esetben megbánja az ember lánya az abortuszt?

Figyelt kérdés

Olyan nők is megbánják akik utálják a gyerekeket, soha nem akarnak gyereket?

Akiknek teljesen más terveik vannak és ebben nem fér bele egy gyerek?

Elméleti a kérdés.

Mert itt sokszor olvasom hogy akik elvetették, azok mind megbánták később...



2018. aug. 1. 11:32
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
82%

Az égvilágon semmi köze nincs a lelkiismerethez!! Az még csak egy fejletlen embrió és hadd ne kelljen már az embernek a véletlenek szerint élnie az életét. Én speciel egy percig nem lelki oldalról közelitek egy fájdalmat nem érző sejthalmaz abortálására, ellenben védekezek, de még így is sikerült teherbeesnem 5 éve. Abortuszom volt, amit azóta se bánok egy percre sem.

Azonban a magzatfanatikusoknak nem hogy lelkiismeretük nincs, még eszük se, ugyanis mindenkinek kivetel nélkül a megtartást javasolják, tök mindegy hogyha eheznenek, ha nincs ahol lakni, ha nem akarják a gyereket es persze lelkiismeretfurdalás nélkül letojva h ezzel mekkora kárt tesznek abban, akit esetlegesen sikerült akarata ellenére megtartasra dumálni. Undorító.

2018. aug. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
98%
Nem bánja meg mindenki!
2018. aug. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
91%

Rövid összefoglaló a témát érintő kutatások alapján:

[link]

2018. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
89%
AZ ember rendszerint azt szokta megbánni, ha teret enged a "csak jót akarók" belepofázásának. De azt nagyon...
2018. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
98%
Dehogy bánja meg mindenki! Vannak, akik igen, és ők hangoztatják, de a csendes többség továbblép és igyekszik túllépni rajta. Senki nem tudhatja mit hoz a jövő, ezért olyan döntést kell hozni, ami az adott helyzetben a leginkább ésszerű. Persze előfordulhat, hogy valaki a semmire szülne a híd alá, aztán másnap nyer a lottón, de valljuk be, ez ritka. Sajnos sokan szívük szerint megtartanák, de mégis abortuszra kényszerülnek a körülmények miatt, de nagyon fájdalmasnak élik meg. De ez sem feltétlenül megbánás, hiszen a többség ezután is úgy gondolja, hovy helyesen döntött, hiszen a körülmények nem engedték volna meg, hogy egészséges, boldog gyereket neveljen. Azért tűnik úgy, hogy mindenki megbánja, mert aki tényleg megbánta, annak jólesik kiírni magából. Sajnos az "életvédők" sokszor általánosítanak és bárkit lebeszélnek az abortuszról, mert azt hiszik, mindenki egyforma, és mindenkinek az a legjobb, ha megszül egy nem kívánt gyereket. Ők sokszor riogatnak azzal, hogy úgyis megbánod, mert mindenki megbánja, de nem kell elhinni. Az, hogy egy abortusz lelkileg megterhelő, nem jelenti azt, hogy az ember rossz döntést hozott.
2018. aug. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Magyon sokan nem bánják meg. Nem az abortusz szokott gondot kozni, hanem az abortuszellenes zaklatók szokták kicsinálni az embert idegileg. Szóval, nem, nem az abortusz a probléma, hanem azok akik olyanba dumálnak bele amihez semmi közük, meg ítélkeznek az abortuszosok felett. És mielőtt kérdezné valaki: soha nem volt abortuszom. De ismerek pár "megmentett" gyereket akit nem is akart az anyja, csak az ilyen ab ellenes "jótét" lelkek belepofázása miatt megtartott. MINDEGYIKNEK rémes, szeretetlen kapcsolata van az anyjával. Az ő életük is gallyra ment, meg az anyjuké is .
2018. aug. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
2018. aug. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
98%

Nekem nem volt soha abortuszom. Talán nem vagyok jogosult itt válaszolni... de azért megteszem.


Egy gyereket terveztem, egy gyerekem született. Nem igazán vagyok oda a gyerekekért, a sajátomat felneveltem becsülettel, egy másodiktól alighanem frászt kaptam volna.

Örültem amikor kinőtt a kisbaba korból, alig hiszem, hogy bevállaltam volna még egyszer.


Ha véletlenül besikerül még egy, simán abortuszra megyek. Lelki fájdalom nélkül.

2018. aug. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem meg. Legkésőbb a halálos ágyán, de arról már úgysem fog tudni a környezete.
2018. szept. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
78%
#19, lehet, hogy szerinted ez így van... csak hát egyfelől a haldoklók jó része nincs eszméleténél se, másfelől, még ha úgy is lenne, ahogy gondolod, az embernek inkább legyen 50 jó éve és 10-12 rossz órája, mint megfordítva...
2018. szept. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!