Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Minden esetben megbánja az...

Minden esetben megbánja az ember lánya az abortuszt?

Figyelt kérdés

Olyan nők is megbánják akik utálják a gyerekeket, soha nem akarnak gyereket?

Akiknek teljesen más terveik vannak és ebben nem fér bele egy gyerek?

Elméleti a kérdés.

Mert itt sokszor olvasom hogy akik elvetették, azok mind megbánták később...



2018. aug. 1. 11:32
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
89%

19

Vagy nem, csak hajtogatnod kell valami baromságot, hogy alátámaszd a légből kapott dolgaidat.

2018. szept. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
9%
Írtam, hogy szerintem, mitől vagytok ilyen frusztráltak, hogy rögtön bele kell kötni egy egyszerű, szubjektív válaszba? :)
2018. szept. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

22

A te érvelési hibád: szalmabáb.


Nem frusztrált az, aki szerint a véleményed hülyeség.


De vajon mennyire frusztrált az, aki, ha nem tetszik a véleménye, rögtön személyeskedésbe kezd?

2018. szept. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
20%

Nem én kezdtem kötekedni :)


"Vagy nem, csak hajtogatnod kell valami baromságot, hogy alátámaszd a légből kapott dolgaidat."


Most komoly? :D Főleg, hogy először szóltam hozzá a témához

2018. szept. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
86%
Az, aki NEM akarja azt a terhességet és teljesen biztos, hogy abortuszra akar menni, mert számára az a helyes döntés, az az esetek döntő többségében nem is bánja meg! Sem akkor, sem 20-40-50 evvel később, sem a halálos ágyán! A jó döntéseit túlnyomó részt nem bánja meg az ember, sőt....
2018. szept. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
86%

Nagymamámnak 7 terhességből 4 magzatelhajtsa volt (és mivel illegálisak voltak, néhány már koraszülés kategóriába esne ma) - egyet se bánt meg a halálos ágyán.

Ellenben az egyik szülését és gyereknevelését nagyon megbánta.

Pár évvel halála előtt pedig olyat is mondott, hogy ha ma lenne fiatal, dehogy hagyná, hogy férjhez adják, és egyáltalán nem vállalna gyereket. Egyet sem.

No, akkor mi van?

2018. szept. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
16%
Honnan tudod, hogy nem bánta meg? Nem láttál bele a lelkébe...
2018. szept. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Jajj 66%-os állítsd már le magad és vedd le a szemellenződ, talán te jobban ismered a 68%-os mamáját, mint ő maga?! Mit nem lehet felfogni azon, hogy ha beleszakadsz sem bánja meg mindenki a jó döntéseit az életében? És ebbe beletartozik az abortusz is. Neked talán volt már abortuszod, hogy ilyen hevesen akarod győzködni a népet arról, hogy igen is megbánja mindenki? Vagy csak predikalsz itt olyanról, amiről fingod nincs? Sajnos nekem volt, sok évvel ezelőtt, de egy percre nem bántam meg és nem is fogom. Gyógyszer mellett lettem terhes és számomra az lett volna az óriási trauma, ha megtartottam volna, az abortusz volt a jó döntés, amit értelemszerűen nem bántam meg.

Fogadd el, hogy koránt sem bánja meg e döntését mindenki, hiába zagyválsz össze mindent....!

2018. szept. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
66%-os: ennyi erővel azt is állíthatom, hogy legkésőbb a halálos ágyánmindenki megbánja a gyerekvállalást, akármit mond, mert ugye te sem látsz a lelkükbe...
2018. szept. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
20%
Senki se lát, szóval kár erősködni, hogy tuti nem bánta meg. Nem tudhatjuk.
2018. szept. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!