Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Tudta, hogy elvetetném, azért...

Tudta, hogy elvetetném, azért halt meg?

Figyelt kérdés
9 hetes terhes vagyok/voltam. Mindenképp abortusz lett volna, mert nem akartam megtartani. Erre most nincs szívhang, és jogilag már így missed ab. Könnyebb a lelkiismeretem, mert nem ölöm meg, már így is halott. De vajon azért halt meg, mert érezte, hogy nem kell, nem szeretem? Óvszer mellett estem teherbe, gyógyszert most nem szedtem.
2018. aug. 21. 16:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
25%
17-es a lelkével esetleg? Ami itt nem sok embernek van..
2018. aug. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
71%

18

A lélek, ha létezik egyáltalán, és ha olyan, amit te elképzelsz, nem gondolkodik és nem képes emberi fogalmakat értlemezni. Olyan fogalmakat, melyeket egy már megszületett gyereknek hónaokba, évekbe kerül megtanulni, értelmezni, beemelni az akkor már létező, kifejlődött agyában, ami egy 9 hónapos embriónak nincsen.


Úgyhogy hagyjuk a rizsát, és maradjunk a tényeknél.

2018. aug. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
66%
19 vagyok, kilenc hetes embrió, természetesen.
2018. aug. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Volt már, hogy szedtem óvszer mellett gyógyszert is, azért írtam. Nem akartam, hogy a volt páromhoz bármi közöm legyen, azért nem akartam megtartani a gyerekét. Tudom, hogy nincs még agya, de hiszek abban, hogy vannak dolgok, amiket nem lehet tudományosan megmagyarázni.
2018. aug. 21. 18:21
 15/27 anonim ***** válasza:
52%
"17-es a lelkével esetleg? Ami itt nem sok embernek van.." - na ja, élen az amúgy is nehéz helyzetben lévő nőket privát spammokkal zaklató, némasikolyokat, magzatkanaplókat nyomató lelkiismereti terroristákkal...
2018. aug. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Az első trimeszerben sajnos gyakori a vetélés. Ha a magzatnak bármilyen betegsége, fejlődési rendellenessége van, és emiatt nem életképes, akkor általában a 12. hétig elmegy. Emiatt ne gyötörd magad. Akármennyire is ragaszkodsz hozzá, a beteg magzatok elhalnak, mert nem képesek megszületni. Fogd fel inkább úgy, mint egy könnyebbséget az élettől, hiszen így nem egy élő, egészséges magzatot kell elvetetned, tehát nem kell, hogy bűntudatod legyen.
2018. aug. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, az, hogy te hiszel ebben, még nem teszi igazzá. Sőt, az, hogy vannak dolgok, melyek tudoményosan jelenleg még nem magyarázhatók, az sem jelenti azt, hogy azok tutira úgy vannak, ahogy képzeled.
2018. aug. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
62%

11

Ha nem sok embernek van, akkor honnan veszed, hogy ennek a magzatnak pont volt?

2018. aug. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
11%
18-as, menj dolgozni...
2018. aug. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
93%

Inkább te menj, 69-es!


Kérdező, nem, semmi köze hozzá, 8-9. héten a legnagyobb a vetélés esélye.

2018. aug. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!