Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Tudta, hogy elvetetném, azért...

Tudta, hogy elvetetném, azért halt meg?

Figyelt kérdés
9 hetes terhes vagyok/voltam. Mindenképp abortusz lett volna, mert nem akartam megtartani. Erre most nincs szívhang, és jogilag már így missed ab. Könnyebb a lelkiismeretem, mert nem ölöm meg, már így is halott. De vajon azért halt meg, mert érezte, hogy nem kell, nem szeretem? Óvszer mellett estem teherbe, gyógyszert most nem szedtem.
2018. aug. 21. 16:19
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
50%

Ugye tudod hogy ez kiba**ott baromság?

Mivel,hogyan tudta volna érezni?

Gondolkodj mielőtt kiírsz egy ilyen baromságot és akkor talán nem könyvelünk el téged címeres idiótának.

2018. aug. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
39%
19-es, most aztán beszóltál, mi? Neked lehet a legnagyobb szád ott a porban, fatornyos faludban ...
2018. aug. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
18%

De igazam van ha beszoltam ha nem.

Baromsag.Ilyenek nem leteznek

2018. aug. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
34%

23

Ja, hogy funkcionális analfabéta vagy! Az más.

2018. aug. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem nem vagyok az ti vagytok nagyon hülyek
2018. aug. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok, ez tipikus, azt hiszi mindenki hülye csak ő helikopter....:D Hadd maradjon ebben a hitben.
2018. aug. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
32%

Nem. Egy ekkora embriónak még nincs tudata, se érzései. Minek szexelsz, ha ilyen alap dolgokkal se vagy tisztában?

Egyébként se ölted volna meg, mivel az még nem egy kifejlett élő ember, teljes mértékben életképtelen, fejletlen, meg se született magzatkezdemény. Az abortusznak köze nincs ahhoz, hogy megölsz valakit. Ahhoz a világon kéne lennie legalább, de nincs.

2018. okt. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!