Az a nő nem is érett az anyaságra, aki azért vetette el a babáját, mert félti az alakját?

Figyelt kérdés

2018. okt. 1. 12:37
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
26%
Oké utolsó, nem élete célja az anyaság. Akkor neki az élete célja hogy jó alakja legyen? Valóban, sokkal jobb cél.....
2018. okt. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván nem. De inkább vetesse el, mint aztán azért meggyűlölje, és ne adj isten bántsa a gyerekét mert miatta változott meg a teste.
2018. okt. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó, kétségtelenül van több lényegi különbség a kettő között, pl a gyerekhez még egy szülő kell, a jó alakhoz elég önmaga. A gyerek megmásíthatatlanul életre szóló program, az alak féltése bármikor csökkenthető, abbahagyható. Meg ilyenek.

Szóval ez nem vagy/vagy... az illető félti az alakját és (nem "ezért") nem akar gyereket. Sok gyerekes is félti az alakját, és sok gyermektelen se foglalkozik túl sokat az alakjával.

Ez a nő egyszerűen nem akar gyereket, és ezt próbálják anyatípusúék megideologizálni "éretlenséggel" meg "külsőségekre figyeléssel"...

2018. okt. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem csak reálisan felmérte a tehesség-szülés következményeit.

Egyébként nem mindenki akar valójában anya lenni, csak kevesen mernek így dönteni - s később siratják az elvesztett testüket, életüket, fiatalságukat, stb.

2018. okt. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
24%
Az a nő nem való anyának, remélem nem is lesz terhes soha. Aki ilyen önző indokból elveteti a gyerekét nem érdemli meg később sem.
2018. okt. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
89%
Senki nem "érett" az anyaságra. Az ember csak megtanulja elviselni a folyamatos gondokat, kapaszkodva a kevéske jóba ami jut mellette....
2018. okt. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
80%
" nem élete célja az anyaság. Akkor neki az élete célja hogy jó alakja legyen? Valóban, sokkal jobb cél." Az anyaság mint életcél rohadtul gáz. Szánalmas amikor valaki a gyerekeiben keres önigazolást.Azután- mert az ilyeneknél igy lesz- majd jön a mártiromkodás, meg a nyivákolás ha a gyerekek élni merészelik a saját életüket. Azért nem szül valaki mert nem hajlandó tökretenni a testét egy gyerek miatt? Szíve joga, hajrá. A mártír gyerekzsarolókat viszont gyűlölöm. Én is megkaptam párszor " hogy értettek tettem mindent" Frászt, Azért tett mindent mert igy fényezhette magát. A kedvencem meg a "hálátlan kölykei, majd ha nem leszek.. " kezdetű monológ. Na anyámnak is az anyaág volt az életcélja. Féltette volna inkább az alakját, jobb lett volna....
2018. okt. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
93%
Aki elveteti a gyereket az nem akar anya lenni, teljesen logikus. Semmi értelme a kérdésben összehozott párhuzamnak. Az anyaság nem érési folyamat eredménye, hanem bele kell tanulni.
2018. okt. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
15%
Nem érett, az egy dolog. Emellett hiú és buta is.
2018. okt. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
93%
Nem minden nő akar szülni. Én akartam és szültem is, fiatalon. Nekem ez volt az álmom. Az sem zavar, akinek az alakja az álma. Miért fáj ez másnak? Ne is szüljön ha így van vele. Minek? Még egy lelki nyomorékkal többet neveljen a világra? Semmi szükség rá. Nem mindenkinek való gyerek. Ez nem egy játékszer, amit hagyok a polcon porosodni ha már meguntam vagy idegesít...
2018. okt. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!