Az a nő nem is érett az anyaságra, aki azért vetette el a babáját, mert félti az alakját?

Figyelt kérdés

2018. okt. 1. 12:37
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
92%

Csak azért senki nem megy abortuszra, mert félti az alakját. Könnyű elintézni annyival, hogy milyen hiú és önző, de valószínűleg sokkal több oka van rá, hogy nem szeretne anya lenni. Biztos unja már, hogy folyton magyarázkodnia kell, és könnyebb lerázni a beledumálókat azzal, hogy a testét félti.


Attól még nem hiú vagy önző valaki, hogy nem szeretne szülővé válni. Ne viselkedjünk már úgy, mintha gyereket nevelni mártírság és csupa önzetlen jócselekedet lenne. Az emberek többsége azért vállal gyereket, mert szeretné, és a nehézségek ellenére boldoggá teszi. Aki úgy gondolja, hogy erre nem lenne képes, annak nem kötelező, és senkinek semmi köze hozzá, hogy mi az oka.

2018. okt. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 agicacicamica. válasza:
8%
Az ilyen, aki ennyire "félti a testét", miért nem tud védekezni? A gyerek nem véletlenül jön!! Azért fogant meg, mert anyuka és apuka nem védekezett!!! Az ilyen nem való anyának!! Tiszta szívből megvetem!!!
2018. okt. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
78%
Na megjöttek a fröcsögős hülyék.. "megvetem" Mire fel? Mert nem fial jó birka módjára, csak mert ez az elvárás? Én meg megvetem azokat, akik mások magánügyeiben vájkálnak, meg ítélkeznek. Undoritól pletykafészkek, akik valódi érdemek híján ettől érzik nagynak magukat....
2018. okt. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
84%
Ha valaki az alakjàt félti, legalàbb valamilyen szinten az egészségét is. De pont a napokban olvastam egy abortuszos kérdést amiben a csaj kifejtette, hogy ő most az esküvője szervezésére akar koncentràlni. Ezért kérdezett az abortusz elintézési idejéről. Akkor az milyen ember??? Szerintem ez magànügy. Mindenkinek a maga dolga miért megy abortuszra. Az ítélkezés , megvetés, primitív dolog. Plusz semmilyen esetben sem jó ha egy nem kívànt magzat olyan emberek közé születik akik a hàtuk közepét szívesebben làtnàk.
2018. okt. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
8%
23as honnan tudod kinek milyen érdeme van. Bár igaz, ha szerinted az abortusz az érdem akkor semmire viszont te hatalmas magaslatokba emelkedtél😂😂😂😂
2018. okt. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
90%
#24 azt a kérdést én is olvastam, a kérdező gyógyszer mellett terhes, de látszólag nem akartak gyereket (nem véletlen védekeztek), pláne nem esküvőszervezés közepette, ezzel most mi a baj....?? Tényleg nem értem miért kell mindenáron más életében vájkálni, senkinek semmi köze, hogy ki miért tartja vagy épp nem tartja meg az adott terhességet!
2018. okt. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
18%

26. Mi a baj vele? Màrmint azzal, hogy az esküvőjét szervezgeti és ezért veteti el a gyereket? Hàt, én amúgy abortuszpàrti vagyok, de ez az indok még nekem is durva.

De persze az ő dolga. Arra azért kívàncsi lennék hogy ebbe a pasija is beleegyezett- e vagy nem is tudja, hogy a csajnak a puccparàdéja fontosabb mint a gyerek.

2018. okt. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
73%
#27, azért veteti el, mert védekezés mellett lett terhes, tehát ebben az időpillanatban nem akartak gyereket, és ez nagy valószínűséggel közös döntésük volt. (és itt a pont abban a történetben, az tök mindegy, hogy éppen miért nem akar, aki nem akar.)
2018. okt. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
80%
#27-es tényleges ennyire nehéz a saját dolgoddal foglalkozni?! Védekezés mellett lett terhes a kérdező, értelemszerűen nem akarnak gyereket, amit egyébként az előbb, ahogy néztem a kérdést, le is írt! Tök mellékes, hogy egyébként most épp az esküvőt szervezik, a hangsúly nem ezen van, de nem lepődnék meg, ha valóban az a tipikus szentfazek magzatfanatikus lennél, aki az “egyébként abortuszparti vagyok” duma mögé bújva fröcsög.
2018. okt. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
78%
#27, nem azért veteti el, mert az esküvőjüket szervezik, hanem mert vedekeztek és logikusan nem akarnak gyereket. De még, ha igyis lenne se lenne hozzá semmi közöd!! Nekik az esküvő a fontos és nem egy nem kívánt gyerek, nem lesznek ettől kevesebbek pl a magad fajtáktól, akik folyton más életben kotnyeleskednének és ítélkeznek, amiért más úgy meri élni az életet, ahogy az neki megfelel...
2018. okt. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!