Az a nő nem is érett az anyaságra, aki azért vetette el a babáját, mert félti az alakját?

Figyelt kérdés

2018. okt. 1. 12:37
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
22%

Èrdekes, hogy mégis az esküvőszervezést emelte ki, hogy azzal akar foglalkozni. Ès azt is írta, hogy az ő döntése.Nem azt, hogy a pasijàval együtt döntöttek.

Igen, abortuszpàrti vagyok, gyerekre se vàgyom. De ettől még nem vagyok érzéketlen . Plusz ha valaki kiteregeti ide a szennyest, ne vàrja, hogy csak egyetértő bólogató kiskutyàk fognak neki válaszolni. Nem volt kötelező a körülményeit is ecsetelni. Na mindegy.

2018. okt. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
11%
Én is olvastam a kérdést.Volt abortuszom,de ez nekem magas...gondoljatok bele,mikor a lagzin mindenki gyermekáldást kíván,aztán a nászéjszakán szexelni sem tudnak az abortusz miatt...
2018. okt. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
0%
Az ő dolguk...nem akarnak gyereket soha. Ami rendben van, de nem írta, helyette az esküvő szervezését emelte ki. Ezért tűnt teljesen ridegnek... Amúgy 1 hónap múlva hàzasodnak. Akkor még nem tudnak majd szexelni? Én nem tudom...nekem sosem volt.
2018. okt. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
89%

Talán azért nem írta, mert senkinek semmi köze hozzá. Azt viszont leírta, hogy védekeztek, hisz nyilván nem akartak gyereket. Ha valaki akar, akkor nem fogja csak azért elvetetni, mert esküvőt szervez, ha valaki meg nem, akkor tökmindegy, hogy épp esküvő előtt áll vagy szimplán a hétköznapi életébe csúszik be, ugyanúgy elveteti..

Amúgy attól, hogy még valaki hazasodik, koránt sem jelenti azt, hogy gyereket is fognak vállalni. De továbbra sem világos, ehhez nektek mi közötök van, pláne h ez a kérdés nem is arról szól.

2018. okt. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
13%

34. Làtszik hogy semmit se fogtàl fel abból amit írtam. Leszarom akarnak e gyereket. Èn se akarok egyébként.

De mivel nem fogalmazott pontosan a leíràsàban, félreérthető és érzéketlen benyomàst keltett aki az esküvője miatt veteti el a magzatàt. MERT ezt emelte ki. A védekezés meg nem lehetett túl alapos, a következményeket tekintve. Sok ismerősöm szed gyógszert. Mind akkor lett csak terhes amikor az akart lenni és abbahagyta. Csak itt gyakorin lesz minden 2. nő terhes úgy hogy " rendesen" szedi. Jah persze hogyne. Ha ilyen hibaszàzalékuk lenne a bogyóknak, rég abbahagytàk volna a fogalmazàst. Anyàm is azt szokta mondani hogy gyógyszer mellett lett terhes 17 évesen, valójàban meg egy egyhetes nyaralàs alatt nem szedte mert nem vitte.

2018. okt. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó, nem zavar hogy az egy MÁSIK kérdés volt? Leszel szíves erre válaszolni, nem a másikon csámcsogni...
2018. okt. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
67%

Látom egyeseknek komoly problémákat okoz az értő olvasás: az ominózus kérdésben nem kiemeli az esküvőt - arra irányul a kérdés mennyi ideig tart, mennyi időt vesz el az intézése, mert szeretne túlesni rajta az esküvő előtt, de emellett elfoglalt a szervezés miatt.

Tudjátok vannak még nők, akiket nem azért vesznek el, mert bekapták a legyet, tudom bosszantó, ha önmagad nem vagy elég ahhoz, hogy elvegyenek, csak ha már bruttósodtál-szívás :D


A kérdésre pedig: ha valóban emiatt veteti el akkor tényleg éretlen a gyerekhez- a gyereknek jobb is így ez esetben. Viszont semmivel sem érettlenebb, mint az a nő aki azért esik teherbe -és tartja meg a gyereket- mert ettől várja, hogy "megmentse a kapcsolatát" vagy "legyen aki szereti" vagy 0 egzisztenciával megtartja a becsúszott gyereket az alkalmi vagy az éppencsak elkezdődött kapcsolatból. Ha már választani kell, inkább az előző nőtípus 100x mint az utóbbi egyszer is. És ez nem érzéketlenség, hanem racionalitás kérdése.

2018. okt. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
13%

37. Ezt csúnyàn bebuktad, ugyanis elég voltam ahhoz, hogy önmagamért vegyenek el. 7 éve vagyok hàzas és nincs gyerek mert nekünk nem kell. Szóval ezt nagyon benézted .

Nekem akkor is kiemeltnek tűnt az esküvőszervezés, mintha csak azért menne kapartatni, de mindegy is. Màr meguntam. Lezàrtam.

2018. okt. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
25%

Mivel szerencsére toroltetni tudtuk a minap a többszáz válaszos abortuszos kérdést, kellett egy újabb provokatív gyorsan 😂

A napnál is világosabb 😂


És a magzatgyűlölő már rá is repült 😂😂😂

2018. okt. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!