Abortusz után meddig volt lelkiismeret furdalásotok?

Figyelt kérdés
2018. nov. 13. 17:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%
Mégis mit kéne beismernem magamnak? Azt h ennél jobban nem is döntöttem volna és ma sem döntenék másképp? Ja igen, azon már túlvagyok. Nem volt lelkiismeretfurdalasom és imádom amikor ilyen noname okostojasok akarják jobban tudni nálam, hogy mit is érzek.:D Majdnem összejött, te nyugodtan sopánkodj, én viszont jól döntöttem, tehát nincs amiért lelkiismeretfurdalasom legyen!
2019. jan. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó neked nincs jobb dolgod, mint más életével foglalozni?! Erre elvezkedsz, hogy mást megrágalmazol, mert tényleg aztan biztos jobban tudod? Azt hiszel, amit akarsz igazából, teszek ra, az igazságot úgyis én tudom. :) 15 éve volt már abortuszom, úgyhogy nem kéne okoskodni, hogy a “gyász” első szakasza blablabla. Milyen gyászról hadovalsz könyörgöm?! Azt gyászoljam, hogy jól döntöttem? Hogy nem tettem tönkre az egesz életemet egy hátam közepére sem kívánt gyerekkel?? Hagyjuk már, de tényleg. Én nem tekintettem arra az embrió érző emberként, akit gyászolni kéne, mivel 8 hetesen képtelen fájdalmat érezni, csak egy sejthalmaz, tudata sincs, olyannyira fejletlen. Szóval nincs miről beszélni, te gyaszolj nyugodtan, én a jó döntéseimet továbbra sem fogom egy percig sem bánni, sajnállak, ha neked ennyi jutott, hogy ismeretlen emberek eletebe okoskodsz bele.
2019. jan. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
57%

Áhh hagyjad inkább 72%-os, ő mindnekinel jobban tudja ki miért döntött úgy ahogy és ki mit érez. Valami gondolatolvasó, hát jó neki. :D Ennyi öröme legyen.

Nyilván tudja, hogy én egyetem közepén védekezés mellett terhes lettem, miközben semmilyen körülmény nem volt adott egy gyerekhez, amit egyébként sem akartam és nem is akarok a mai napig, mert nem szeretem őket. Tönkre tette volna az egesz életemet ez a nem kívánt gyerek, de hát ő ezzel tisztában van, mint láthatjuk. Jobban is mint én.

Higyj amit akarsz, egy ismeretlen ember véleménye fog a legkevésbé meghatni. Nem mellékesen 10 éve volt már az abortuszom és sem akkor, sem most nem volt lelkiismeretfurdalasom, mert JÓ döntést hoztam. Nem tudom mi olyan felfoghatlan. Én nem egy cukimuki babacskat láttam abban az embrioban, hanem egy fejletlen, fájdalmat nem érző kezdetleges kis valamit, ami akaratom ellenére volt bennem, semmiféle gyászt nem éreztem, hisz 100%-ban ezt akartam. Ennyi.

2019. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
45%
Miért kéne, hogy legyen egy percig is? Egy embriónak nincsenek érzései és gondolatai. Nekem vannak, és szeretném az életemet élni. Egy embrió nem oszt, nem szoroz.
2019. jan. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!