Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ti így megtartanátok a babát?

Ti így megtartanátok a babát?

Figyelt kérdés
Nem velem történt,hanem egy ismerősömmel,de kiváncsi vagyok ti mit tennétek. 5 hónapos terhesen abortuszt tanácsolt neki az orvos,mert a babának lyuk van a szívén. Ő nem vetette el,most nem rég megszületett a kisfiú. Rengeteg vizsgálaton vettek részt,és a rettenetesen drága műtétet nem tudják kifizetni,lehet hogy belehal a baba. Ti elvetettétek volna 5 hónapos terhesen az orvos tanácsára,vagy ti is megtartottátok volna?

2019. jan. 8. 18:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
43%
Több orvost megkérdeznék, egyúttal felkeresnék alapítványokat, hogy vállalják-e ilyen esetben a segítséget (első körben természetesen az abortuszellenes, magzatvédő profilú szervezetekhez fordulnék).
2019. jan. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
23%

Le lehet pontozni ahogy az előttem kommentelőt aki ezt vallotta,én megtartanám, (így ilyen fejjel hogy már én is anyuka vagyok) szóval,így hogy tisztába vagyok ezzel az egésszel és lehet érezni (már elég jól) ebben az időszakban ahogy mozog,tudom simogatni a fejét ha nagyon kidugja,vagy pl mutatja a kajákra a reagálását.

Hasonló szituban volt barátnőm,mégis megtartotta,csak nekik izomsorvadásba szenved a gyerekük már vagy 14 éve... és igen mondta nekik az orvos hogy ez konkrétan milyen.. és ajánlotta a vetetést... (ők se milliomosok) még jó múltkor feltettem neki hasonló kérdést és ő is azt válaszolta amit ismerősöd.

2019. jan. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
En is romaniai vagyok es en is ismerek valakit, aki babat var es kiderult, hogy gond van a szivevel, o is ugy dontott, hogy megszuli. Ha a mutet eselyt ad arra, hogy a gyerek majd teljes eletet elhet, akkor azt hiszem, en sem vetetnem el.
2019. jan. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Most már nem mindegy? Már meg született szerencsétlen gyerek, és szenved hét, ha nem kap segítség et, és kezelwst, akkor még is halhat hála a felelotlen, onzo anyának. Es igen, számomra az ilyen szülik felelotlen, és onzoek, mert nem mérik fel a helyzet súlyát. Némely babanak sajnos jobb meg sem szuletni, minthogy szenved Jen az életben, foleg ebben a kritikus, borzasztó, elfajult világban.
2019. jan. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
71%
Na foleg Romania, na akkor biztos hogy halalra van itelve szegény. A romániabol Magyarországra erkezetteket meg nem ugyanaz a torveny erinti, mint egy magyar allampolgart nyilván,csak mert korhazi segítség re roszul(mert Romania meg mindig sokkal rosszabb helyzetbe van mint mo ez koztudott) akkor nyilván nem fogjak meg csinálni ingyen.
2019. jan. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!