Megtartanátok a babát?

Figyelt kérdés

Fiatal nő vagyok. Van egy 3 éves kisgyermekem.

Most újra tehebe esetem. Eddig szép és jó.

5 hetes terhes vagyok, de elhagytam a páromat. 1 hónapja kezdtem el dolgozni, szóval nem sok pénzt kaphatok.Nem szüleimnek szeretnék szülni még egy gyermeket akármennyire is támogatnak.

Páromnak nem akarom elmondani addig, hogy várandós vagyok még nem 100% hogy megtartom-e vagy nem. Úgyis az lesz mondva, hogy azért hagytam el, mert másé a baba. Pedig mind a 2 kicsinek ő az apja.

Tanácsokat szeretnék kérni az abortusz ellen és mellett, hogy ebben a helyzetben melyik lenne a jó döntés.


2016. máj. 8. 15:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%
Én nagyon szeretnék babát de nem tartanám meg. Mikor anyum terhes lett és apámat ott hagyta mert voltak dolgok a mai napig azt hallom ,hogy én nem töle vagyok. pedig már 35éves vagyok. Én nem tartanám meg ilyen feltételek melett. De az mütét útán viszont spirált vagy valamit csináltatnék hogy ilyen még egyszer ne történjen. De ez az én véleményem.
2016. máj. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
52%
Miért feküdtél le vele és nem védekeztel, ha elhagytad? Màr csak azért, mert akkor 5 hete sem lehetett màr jó az a kapcsolat.
2016. máj. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
64%
ha nem tudod anyagilag bevállalni, akkor abortusz. tök mindegy, hogy mi mit mondunk. döntsd el, hogy bele fér-e vagy sem. ha megtartod, mert abortuszellenes vagy például, de éhen haltok akkor sokra mentél a 2. gyerekkel.
2016. máj. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
68%

Amennyiben biztos vagyok abban, hogy külön utakon kell járnunk, mert együtt már nem megy, nem szeretjük egymást és a kapcsolat menthetetlen, akkor nem vállalnám a babát és nem is szólnék róla neki.

Most még el tudod magatokat tartani.. 2 gyerekkel nem tudod.

2016. máj. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
55%

Sajnálom, de én az abortusz mellett voksolok.

Ha megtartod nincs más lehetőség, mint a nagyszülők vagy az apa, de mint írtad ezt nem szeretnéd. Pénzt nem, vagy csak alig kapnál...

Van munkád a gyermeked mellett, ez nagy szó. Kívánok sok erőt a továbbiakhoz!

(Ha elveteted, ne mondd el az apának.)

2016. máj. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
52%
Én sem értem, hogyan eshettél teherbe, ha a kapcsolat nem volt jó...
2016. máj. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Úgy, hogy én nem akartam őt elhagyni. Vagyis nem így. Kaptam egy munkát amit elfogadtam és megmondta, hogy ő ilyen feltételek mellett nem akarja folytatni a kapcsolatot. Inkább lemond a kicsiről és rólam, mint folytassa a kapcsolatot.

Szóval inkább ő mondta ki, hogy vége mint én...

2016. máj. 8. 16:06
 8/25 anonim ***** válasza:
53%

Milyen feltételek?? Hogy dolgozni kezdtél? A kicsiről pedig "kedves", de nem mondhat le. A gyerektartás fizetése kutyakötelessége.


Nem tartanám meg a babát és nem szólnék neki róla.

2016. máj. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
61%
1. vagyok én sem szólnék neki ha erröl a gyerekröl így lemond akkor a 2.se kellene neki, jobb lesz nélkül hidd el. Az ilyen "ember" megbizhatatlan. Sajnálom ,hogy ilyen szituba vagy de az abortusz a jobbik roszz.
2016. máj. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen helyzetben nem tartanám meg.
2016. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!