Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit tegyek? Baràtom ismèt...

Mit tegyek? Baràtom ismèt sunyi mòdon "belèm ment", pedig anyagilag padlòn vagyunk.

Figyelt kérdés
Mindketten egyetemre jàrunk, egy ève vagyunk együtt. Semmi pènzünk nincs, de ő nagyon vallàsos, ès a csaladja is (meg egy agysejtűek). Most annyira nullàn vagyunk, hogy jelenleg egy 30ezres havi kifizetèst sem tudtunk fedezni, nemhogy egèszsegesen tàplàlkozzunk. Terhessègi tesztre se volt mèg pènzem. Tavaly nyàron mikor dolgoztam, volt egy ilyen kìsèrlete, de akkor felszìvòdott a magzat a sok idegeskedèstől, vagy genetikai hibàs volt. Pedig a baràtom a mennyekben jàrt màr... Fogamzàsgàtlòktòl egèszsègi problèmàim vannak tehàt azt nem szedhetek ,most meg kitalàlta, hogy hibàs csomag òvszert vett, ès màr a "hassimogatòs" stàdiumban van megint :-( Ha esetleg felemlìtem, jön a balhè, a csalàd utàlata, hogy nem szeretem őt csak ùgy csinàlok. Ha nem lettem terhes, vagyis letagadom, az is gyanùs mert nem impotens...
2019. jan. 28. 21:11
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
87%

Jajj, valamit kihagytam!

Ha SOS felteteted MOST, a spirál a még be nem ágyazódott petesejt esetében megakadályozza a terhesség létrejöttét!

Szedd össze a pénzt a föld alól is, mert a gyereknek egyetlen csomag pelenkájára többet kell költened, arra készülj fel!

2019. jan. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam így.Nem lettem terhes pedig ovuláció körül volt.Ugyanaz az indok mint nálad. Nem gyenge két hetem volt míg meg nem jött,szanaszét szorongtam magam.Pedig nálam rendben az anyagiak,de hogy jön más ahhoz,hogy elrendezze az életem 18-20 évre a megkérdezésem nélkül? Hagyd el a p i c s á b a.
2019. jan. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
91%
azonnal pakolj össze, menj be a rendőrségre, kérj távoltartásit, és költözz el a p*csába de nagyon sürgősen! a csávó nyilvánvalóan nem normális, és ezt már egyszer végigjátszotta veled??? mi a francért nem hagytad ott már akkor??? jézusom...
2019. jan. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
85%
Felvilàgosultabb orszàgokban ez nemi erôszaknak szàmít - mivel hogy az is. Ennek fényében gondolkozz.
2019. jan. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
93%

Minek vagy vele?


Ez minden csak nem harmonikus kapcsolat. Egy diszkóban megismerkedett, részeg párocska egyéjszakásában több tisztelet van, mint abban, hogy a palid párhavonta teliélvez az engedélyed nélkül.

2019. jan. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
94%

azonnal pakolj össze, menj be a rendőrségre, kérj távoltartásit,


Szerintem te túl sok bűnügyi filmet néztél.Körberöhögnék ha ezzel beállítana a rendőrségre.

2019. jan. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim válasza:
34%

Kissé infantilisnek tűnik a párod. Ha egy éve együtt vagytok, akkor gondolom mindent átbeszéltek, és látja hogyan álltok anyagilag. Ha te viszolyogsz a teherbeeséstől, félelmeid vannak, akkor egyrészről nem lehet akkora önző, hogy semmibe vegyen téged, másfelől neked is el kellene gondolkodnod hogy valóban mellette akarsz-e kitartani.


(A túlvallásosság sosem vezet jóra. Az én vőlegényem iszlám, én katolikus. Jó ideje együtt élünk már, és olyanok vagyunk mint borsó meg a héja.)


Először is gondolj magadra. Ne pánikolj, keress fel egy orvost. Koncentrálj a sulira, mellette dolgozz (rengeteg diákmunka van), és ha hiszel abban amiben én hittem, akkor találd meg azt a férfit, aki nyugalmat hoz az életedbe, aki miatt nem idegeskedsz, aki teljesen megbízik benned ahogyan te is benne, aki anyagi biztonságot tud nyújtani, mindellett családcentrikus, és mindig te vagy neki az első- és legfontosabb.


23 éves kismama

2019. jan. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
8%
Persze, ez a 21. század, azaz dobd ki rögtön, bármivel bármi bajod van. Nehogy megpróbálj javítani, megbeszélni. Ah, azok olyan régimódi dolgok.
2019. jan. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
9%
cigizz, igyal bulizz amennyit csak birsz. attol nagy esellyel elmegy a baba ha van, es meg olcsóbban is jossz ki mint az abortusszal. ;)
2019. jan. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
85%
Csak hogy tudd, amit a barátod művel az akár nemi erőszaknak is minősülhet jogilag. De te valószínűleg nem fogod elhjagyni ezt a beteg állatot, akármit is mondunk úgyhogy további jó szenvedést. Most még lett volna esélyed normális életre. Nélküle. Az ilyennek börtönben a helye de legalábbis porig alázva és megrugdosva.
2019. jan. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!