Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit tegyek? Baràtom ismèt...

Mit tegyek? Baràtom ismèt sunyi mòdon "belèm ment", pedig anyagilag padlòn vagyunk.

Figyelt kérdés
Mindketten egyetemre jàrunk, egy ève vagyunk együtt. Semmi pènzünk nincs, de ő nagyon vallàsos, ès a csaladja is (meg egy agysejtűek). Most annyira nullàn vagyunk, hogy jelenleg egy 30ezres havi kifizetèst sem tudtunk fedezni, nemhogy egèszsegesen tàplàlkozzunk. Terhessègi tesztre se volt mèg pènzem. Tavaly nyàron mikor dolgoztam, volt egy ilyen kìsèrlete, de akkor felszìvòdott a magzat a sok idegeskedèstől, vagy genetikai hibàs volt. Pedig a baràtom a mennyekben jàrt màr... Fogamzàsgàtlòktòl egèszsègi problèmàim vannak tehàt azt nem szedhetek ,most meg kitalàlta, hogy hibàs csomag òvszert vett, ès màr a "hassimogatòs" stàdiumban van megint :-( Ha esetleg felemlìtem, jön a balhè, a csalàd utàlata, hogy nem szeretem őt csak ùgy csinàlok. Ha nem lettem terhes, vagyis letagadom, az is gyanùs mert nem impotens...
2019. jan. 28. 21:11
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
84%
Mint ahogyan az sem egészséges hosszú távon, hogy szaporodjunk nyakra-fa*ra..... Engem személy szerint az érdekel, hogy az én gyerekem normálisan nőjön föl, nem az, hogy bármely nemzet is szaporodjon. Ha 20 évesen az éhhalált, a nélkülözést vagy a máson való élősködést tudom csupán nyújtani a gyerekemnek, akkor nem csinálok 20 évesen gyereket! És legkevésbé sem érdekel milyen nemzet hal ki ezáltal! Ha nem érted mi a probléma azzal, hogy azt gondolod "muszáj szaporodni", meg azzal, hogy "európai embert" képes vagy kemeli egy olyan globális problémáktól hemzsegő világban, mint amit élünk, akkor kár is neked bármit magyarázni.
2019. jan. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%
azt mondjad már, hogy mi lett az eredmény?
2019. jan. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim válasza:
Mi a helyzet kérdező?
2019. febr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
16%
Lesz babóka? Jön a pocaklakó? :)
2019. febr. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!