Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit tegyek? Baràtom ismèt...

Mit tegyek? Baràtom ismèt sunyi mòdon "belèm ment", pedig anyagilag padlòn vagyunk.

Figyelt kérdés
Mindketten egyetemre jàrunk, egy ève vagyunk együtt. Semmi pènzünk nincs, de ő nagyon vallàsos, ès a csaladja is (meg egy agysejtűek). Most annyira nullàn vagyunk, hogy jelenleg egy 30ezres havi kifizetèst sem tudtunk fedezni, nemhogy egèszsegesen tàplàlkozzunk. Terhessègi tesztre se volt mèg pènzem. Tavaly nyàron mikor dolgoztam, volt egy ilyen kìsèrlete, de akkor felszìvòdott a magzat a sok idegeskedèstől, vagy genetikai hibàs volt. Pedig a baràtom a mennyekben jàrt màr... Fogamzàsgàtlòktòl egèszsègi problèmàim vannak tehàt azt nem szedhetek ,most meg kitalàlta, hogy hibàs csomag òvszert vett, ès màr a "hassimogatòs" stàdiumban van megint :-( Ha esetleg felemlìtem, jön a balhè, a csalàd utàlata, hogy nem szeretem őt csak ùgy csinàlok. Ha nem lettem terhes, vagyis letagadom, az is gyanùs mert nem impotens...
2019. jan. 28. 21:11
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%

Rohadt gyorsan dobd ki, tudod mi a "kisebb probléma" egy kapcsolatban?

Hogy nem tartok rendet magam után, az kisebb probléma, az hogy a párod úgy élvez beléd hogy rendesen kajára sincs pénzetek majd lelki terrorral próbál kényszeríteni hogy megtartsd az már lassan a bántalmazás határát súrolja.

Az ilyen vallásos gyökér később se lesz jó, ha egy gyereket leszület veled a semmire azt hiszed elég lesz neki?

Elhiszem hogy szereted de tönkre fogja b...ni az életed (képletesen és szó szerint is) ha ezt így folytatja.

2019. jan. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
91%

#31, ja abból hogy tesz az anyagi háttére és a semmire szülésre akarja kényszeríteni a barátnőjét nagyon kompromisszumkésséges és értelmes embernek jön le, biztos meg lehet oldani egy megbeszéléssel.

Sok dolgot túlélt a kapcsolatom, köztük egy megcsalást, ott is működött a megbeszélés és boldogok vagyunk mert felnőttként leülünk de itt még én is azt mondom hogy kalap-kabát ha ennyire tesz valaki az én akaratomra, vagy az az alap hogy le kell ülni hogy "kicsim, szeretném ha emberként bánnál velem és az én igényeimre is gondolnál a tieid mellett"? nem ez lenne az alap? Azt is meg kéne beszélniük hogy ne verje agyon a csajt esetleg ha rossz kedve van? Vagy milyen alapvető dolgokat kéne még a csávó szájába rágni?

2019. jan. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem vallásos, különben nem dugna házasságon kívül, csak szimplán felelőtlen és irányításmániás. Úgy repülne mint a huzat az, aki ilyet meg mer velem csinálni.... Könnyű úgy, hogy nem ő lesz terhes. Ne is haragudj, de buta vagy, ha egy ilyen emberrel együtt maradsz. Nem szeret és nem tisztel, csak uralkodni akar feletted. Ennél csak jobbat találhatsz.
2019. jan. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a vàlaszokat! Ma összejött a pènz, veszek egy tesztet. A fèlreèrtèsek vègett. 1. Igen, fontos az intermet a tanulàshoz ès az èletben maradàshoz. 2.nyilvànvalòan kiszakìtotta a gumit. Igen, legalàbb megerősítettetek abban, hogy manipulàl ès a 21. szàzadban èlünk.. mondjuk az màs tèma, hogyha nem lennènek ilyen primitìv közèpkori emberek, mint a csalàdja, kihalna az euròpai ember, mert itt kèt felnőttre fèl gyerek jut...
2019. jan. 30. 16:37
 35/44 Krisztina135 válasza:
69%
A baratod keressen fel egy orvost ez mae beteges. A helyedben leulnek vele beszelgetni hogy te nem akarod ne eroltesse mert nem birjatok eltrtani ne legyen olyan a gyerek elete hogy nelkulozesbe noljon fel :( mond hogy vagy vigyaztok vedekeztek vagy menjen amerre lat hiaba nehez
2019. jan. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 Krisztina135 válasza:
100%
Amugy ha naprol napra alig eltek meg hogy akarna gyereket?? A gyamugy egybol elvenne erre nem gndol? Te sem vagy valami okos ha hagyod ezt az egeszet nem vagytok ti meg felkeszulve egy gyerekre egyaltalan a gyereknek pelenka torlokendo minden kel nem csak hip hop ott van oszt jova'
2019. jan. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
88%

Oh kérdező, egészen az utolsó hozzászólásodig sajnáltalak. De ez a "kihalna az európai ember mer' fél gyerek jut két felnőttre" hozzászólásod megerősített abban a gondolatomban, hogy te ugyan különbnek tartod magad a párod családjától, de ugyanolyan sötét és korlátolt vagy, mint ők!

Nem az ilyen bigott középkoriaknak kell "fenntartani a fajt"! Ezek a korlátoltság meg az ösztönlényi viselkedés fenntartására képesek! Egyáltalán mi az, higy európai embert fenntartani? Ilyen elméletek születtek már a '30-as '40-es években is, nagy büszkeség mondhatom! A gyerekvállalás két ember magánügye, nem fajfenntartó program! Jó esetben megfontolt, normális, bizalmon és egymás tiszteletén alapuló kapcsolatba, egzisztenciával rendelkező párok döntése! Ha ez nincs meg, akár az emberiség is kipusztulhat, akkor se kellene gyerek, és ezzel szerintem sokan vagyunk még így! Nálatok a gyerekvállaláshoz SEMMILYEN feltétel nem adott! Ha véletlenül terhes maradtál, csak bízni tudok benne, hogy van annyi eszed, hogy elveteted és nem mások kontójára "fajfenntartotok"...

2019. jan. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
18%

"A gyamugy egybol elvenne erre nem gndol?"


Azért ennyire könnyen nem veszik el. Nem kell ilyennel riogatni.

2019. jan. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
84%

"osszejott a pénz a tesztre"???


Egy 400 Ft-os tesztre úgy kell osszekaparni a pénzt?


Ez kamu.


Hogy fogod kifizetni az abortuszt?

2019. jan. 31. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
Azt, hogy kihalna az euròpai ember, csak azèrt ìrtam, mert ha -mindenki- terveznè a gyereket, ès mint a szüleim - anyukàm 45 volt, apukàm 51 mikor megszülettem!! - nem hiszem, hogy egèszsèges lenne hosszù tàvon. Amùgy köztudott, hogy az arabok, keleti ès màs nèpek csalàdonkènt mèg most is jòpàr gyereket vàllalnak, màs az egèsz kultùra... de nem ez volt a tèma.
2019. jan. 31. 10:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!