Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ebben a helyzetben mi a jó...

Ebben a helyzetben mi a jó döntés?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem, nem megszavaztatni szeretném a kérdést, csak reálisabb nézőpontot is meghallgatnék. Van már egy iskolás és egy ovis gyermekem, terhes vagyok(itt most nem a védekezésről szól a kérdés). Soha nem terveztem kettőnél többet, annyi törődést igényelnek, nekik még pont meg tudom adni, magamra ígyis kevés időm jut. Most jelenleg el sem tudom képzelni hogy legyen még egy gyerek. Magam alatt vagyok mióta tudom..... A másik tényező, munkanélküli lettem nemrég, nekem nem lesz így jövedelmem, sőt magam után fizetni kellene a tb-t. Férjem tartana el ötünket, átlagos a fizetése. Terhességeim problémásak voltak, fekvés, vérnyomás.... Nagyon nehéz döntés, most a nem megtartás felé hajlok(férjem rámbízza a döntést, inkább lehet megtartaná, de nem kardoskodik érte) Én elég labilis vagyok érzelmileg, szorongó típus, nem érzem hogy még egy terhességet végig tudnék csinálni, az előző kettő fényében. Röviden ennyi. Megköszönném ha normális hangnemű válaszok érkeznénk.
2019. jún. 26. 15:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
88%
Nem mondhatom,hogy vetesd el,de végül is ha nem akarod akkor ...
2019. jún. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
66%

Soha nem került még szóba, hogy mi lenne ha?

Amúgy minden érv amellett szól, hogy ne maradjon.

Gondolj a már meglévő 2 gyerekedre!


nálunk néha szóba kerül, hogy ha véletlenül teherbe esnék, nem tartanánk meg. 6 éves a fiam, eddig nem csúszott be.

2019. jún. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
30%

Most erre mit lehet írni jóérzésű embernek? Hogy vetesd el? A kettőtök döntése, beszéljétek meg.

Az abortusz meg nem egy védekezési forma, az egyel előtte van, de mindegy...

2019. jún. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 A kérdező kommentje:
Pont ezaz, a két meglévőt gyermekemet nézem, nem sok pénzből ugyan, de megvan mindenük, de ugye én is dolgoztam. Ha megszülöm is csak gyest kapnék. Csokra, ilyesmire nem alapozunk, nem vennénk igénybe.
2019. jún. 26. 16:21
 5/80 A kérdező kommentje:
Írtam hogy a végekezést ne hozzuk ide, 20 éve élek némi életét, első eset....
2019. jún. 26. 16:23
 6/80 A kérdező kommentje:
Védekezés, nemi élet
2019. jún. 26. 16:23
 7/80 anonim ***** válasza:
79%
Én nem szülném meg a helyedben. Leírtad az ellenérveket, elég sok szól ellene.
2019. jún. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
43%
Nekem nem lenne szívem elvetetni.
2019. jún. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
47%
Erre mit lehet írni?!Én személy szerint abortusz ellenes vagyok.Ha jönni akar jöjjön!
2019. jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
34%

Mi az, hogy a védekezést ne hozzul fel? Ha 20 éve élsz nemi életet, akkor tudhatnád, hogy hogy működnek a dolgok. Épp a kikaparásra készülsz, kicsit nagyobb volumenű dolog, mint az, hogy én felrovom neked, hogy tán védekezni kéne.

Menj el abortuszra, nem az én gyerekem, de nyugodtan érezd magad szarul miatta, te is meg a férjed is. De az már volt olyan tökös, hogy rádnyomta a felelősséget ezzel kapcsolatban.

2019. jún. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!