Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy mondtátok el a férjete...

Ti hogy mondtátok el a férjeteknek hogy kisbabátok lesz? Ő hogy reagált rá? Őrült neki?

Figyelt kérdés
Mi már nagyon régóta próbálkozunk és most sikerült. Ő most nincs itthon holnap után fog haza jönni akkor akarom elmondani neki. Vettem már egy kis cipőt azt oda tettem a férjem cipője mellé
2019. júl. 26. 08:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Miért kell ebből műsort csinálni? Egyszerűen megmondtam neki, és örült.
2019. júl. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Felhivtam telefonon, hogy jöjjön haza, mert 2 csík van a teszten :D
2019. júl. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Amikor a kisfiúnkkal teszteltem pozitívat vettem egy kinder tojást amit ügyesen szetszedtem és a játék helyett raktam egy kis üzenetet : apa leszel!

Aztán ügyesen vissacsomagoltam...mikor hazáért persze nem akarta megenni en meg ott topogtam :D aztán hatalmas öröm volt mikor kinyitotta 😍


A második babára relatív sokat vártunk illetve hormon gondok is lettek sok gyógyszerrel, így amikor végre pozitívat teszteltem a kisfiammal együtt vittük be neki reggel az ágyba, úgy ébresztettük. Egyikünk sem merte elhinni, mert amúgy is magas volt a vetélés esélye úgyhogy mindketten nagyon féltünk. Szerencsére már túl vagyunk a kritikus időszakon, 18 hetes terhes vagyok

2019. júl. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

Hazajött addigra teszteltem és megmutattam a tesztet. Sokat agyaltunk, mi hogy legyen, de összehoztunk mindent.

Az elsőnél együtt teszteltünk, ő memt be elsőnek megnézni az eredmenyt.

2019. júl. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Én csak felráztam álmából hogy te is látod a csíkot?! Látta, visszaaludt. :D
2019. júl. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%
Együtt csináltuk a tesztet, ott állt a wc ajtóban majd a kanapén ülve együtt vártuk az eredményt. Nagyon kis kíváncsi én meg nem bírom ki ha valamit nem oszthatok meg vele azonnal ezért nem is volt kérdés, hogy így csináljuk. Akkor már egy hete késett amúgy.
2019. júl. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Együtt csináltuk a tesztet
2019. júl. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%
Én sem csináltam műsort, részemről ez ugyanannyira az ő dolga mint az enyém, nem gondoltam kizárni órákra, míg beszerzek kis cipőt stb. Nyilván megvárnám míg hazaér azért. Nálunk itthon volt mikor reggel kimentem pisilni. Utána visszajöttem kezemben a teszttel és mosolyogtam. Ennyi, rögtön tudta mi van, mivel fél éve próbálkoztunk és tudta mikor esedékes a teszt
2019. júl. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Abban a hónapban én már éreztem, hogy most pozitív lesz, de ő már nem mert hinni benne a sok csalódás miatt. Már elindult dolgozni, amikor megjelent a második csík. Mi lazák vagyunk és nem hisszük, hogy bejelentés módjától múlna bármi is, így telefonban mondtam el neki még reggel. Hihetetlenül boldog volt, egész nap mosolyogtunk és írogattunk egymásnak. Este megünnepeltük. Cipőcskét még most sem merek venni (15 hetes vagyok), nem hogy 4 hetesen. :D
2019. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%

Így: Basszus! Ez pozitív!


Tervezett baba volt egyébként csak pont abban a hónapban nem gondoltam volna, hogy öszejön.☺

2019. júl. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!