Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy mondtátok el a férjete...

Ti hogy mondtátok el a férjeteknek hogy kisbabátok lesz? Ő hogy reagált rá? Őrült neki?

Figyelt kérdés
Mi már nagyon régóta próbálkozunk és most sikerült. Ő most nincs itthon holnap után fog haza jönni akkor akarom elmondani neki. Vettem már egy kis cipőt azt oda tettem a férjem cipője mellé
2019. júl. 26. 08:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%
3 évet vártunk rá, épp aznap reggel mentünk aláírni a házunk adásvételi szerződését, annyira sietünk, hogy az autóban egy piros lámpánál dugtam az orra elé a tesztet. Szerintem az ingatlanos életében nem látott még ügyfeleket így örülni egy háznak 😁
2019. júl. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%
Letöltöttem egy képet, Baba van rajta, Baby is coming felirat. Este míg aludt kiraktam neki a telójára főképernyőre. Reggel elment Wc-re a telóval, hallom hangosan kiabál ki, ki a fene szórakozott a telefonjával, s cserélte le a főkeprenyő fotóját, azt hitte valamelyik, gyerek szórakozott, töltött le valamit, mikor jobban megnézte esett le neki, s jött ki boldogan a Wc-ről, hogy én voltam az, én csináltam, ez igaz ?.... :) Nagyon boldog volt!!!
2019. júl. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó ez nagyon cuki!
2019. júl. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
20%

Együtt jött el velem orvoshoz, nem mondtam el neki hogy pozitív a teszt 😊

Csak annyit mondtam hogy iratok ki pirulát várjon meg a folyosón aztán mehetünk bevasarolni.

Behivtam UHra és ott volt a pici fiunk ❤️

Ma 11 napos 😊😊😊😊

2019. júl. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
57%
Hu. Hat felesleges sallang nelkul megmondtam neki! Be az arcaba! A masodikat is. Unalmas vagyok
2019. júl. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
39%

Épp valamin össze szólalkoztunk miközben vártam a tesztre (ő nem tudta, h csinálom), nagyon pipa voltam, aztán észre vettem hogy van egy második halvány csík. Be mentem a nappaliba és hozzá vágtam, mondván amúgy meg jobb ha nem bosszantol mert terhes vagyok, gratulálok.

Megdöbbentünk mind ketten, mivel már próbálkoztunk egy ideje.

2019. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
76%

Az orra ala dugtam a pozitív tesztet. Erre ő: na hát akkor sikerült???

Még nem fogtuk fel teljesen :) 5+3 hkm

2020. febr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!