Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35-36 hetes kismamik hogy...

35-36 hetes kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés

2019. júl. 30. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mar nehezen viselem. Vizesedem alig birok aludni. Pocim meg olyan nagy hogy sokan azt hiszik hogy 1-2het van hatra. Kozre jatszik hogy tobb a magzatvizem az atlagosnal. meg 5het vissza van. Nagy babat josol a doki igaz meg nem tudjuk mi lesz mert bujocskazik. 35hetes vagyok. Remelem jovo heten meg mutatja magat.
2019. júl. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is egyre nehezebben viselem. Egyre több a joslo, a derekam egy hete majd le szakad. Nekünk kislányt mondtak.32 hetesen 2000 grammra saccolta a doki, a magzatviz nálunk átlagos.

Kitartást kívánok neked és könnyű szülést!

2019. júl. 30. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A lábam állandóan fáj, nyilal, zsibbad a súly miatt. Ezt a nagyon meleget sem bírom, sokat keményedik akkor a pocak. Nincs egy átaludt éjjelem mert kb óránként kelek pisilni😀 Nekünk 31 hetesen 2200 grammot adott ki a gép.
2019. júl. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 36hét 2napnál járok. A meleget nem bírom. Folyamatosan szurkál ott lent. Azt mondták, hogy illeszkedik befelé. Hétfőn voltam ultrahangon, 2800gr - nak mérték, kisfiút várunk.
2019. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!