Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki vàrja mèg augusztusra a...

Ki vàrja mèg augusztusra a babàjàt?

Figyelt kérdés

Hanyadik hètben vagytok, ki hogy èrzi magàt? Fèltek/izgultok a szülès miatt?

Èn 38 hetes vagyok ès nagyon vàrom màr hogy kibujjon de fèlek is...


2019. aug. 12. 16:16
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:

1# Na ja. Elég gusztustalan.😂😂 És akkor a nyákdugót,a napokig tartó vérzést utána meg sem említetted. És szerintem lenne még itt más is. Pl férjemmel ilyet is tárgyaltunk hogy ugyan hol lehet a gyomrom. 😂😂😂

Én utoljára a 33 héten láttam a babám. Azóta csak áramlást néznek meg nst van. Az hogy mekkora, nyilik-e a méhszáj vagy hogy még mindig fejvégű-e rajtam kívül senkit nem érdekel. Pedig én 2 dokihoz is járok mert a fogadottnak nincs ultrahangja magánba. Ő már csak a papírjaim nézi nst után. Én csak reménykedni tudok, hogy tudják mit csinálnak és azért nem néznek meg jobban mert nem kell.

2019. aug. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
Hölgyeim! Egyben van még mindenki? Mi az az alkalmazás amúgy amit mondtatok?
2019. aug. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
100%
3# en bizony meg egyben🤦🏼‍♀️😄 Contractions nevu alkalmazas, meri a fajasokat, jo lenne mar elesben is hasznalni vegre😂
2019. aug. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 A kérdező kommentje:

Egyben vagyunk mi is, mèg semmi vàltozàs... 😐

Nekem talàn 1x volt joslo fajasom, de nem tudom biztosan hogy az volt-e 😀

Remèlem azèrt az igazinal tudni fogom...

2019. aug. 20. 22:01
 35/63 A kérdező kommentje:

Hello. Ha valaki olvassa... Nalam megindultak az esemènyek.este 9 körül elfolyt a magzatviz, most korhazban vagyok, fajasom nincs mèg... reggel 6ig varunk, utana inditas.

Nagyon fèlek!😭☹😱

2019. aug. 21. 23:50
 36/63 anonim ***** válasza:
Szia! Szorítok! Csak ügyesen. Majd írj nekünk ha van valami.
2019. aug. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
3# Jaaaj de izgiiiii!!!😍🤩 Szorituunk, konnyu szulest😘😊 veegre valakinel tortenik valami, bar tegnap este en is arra keszultem tuti beindul de semmi, mi meg varunk😂😂♥️
2019. aug. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 A kérdező kommentje:

Hàt de nem törtènik semmi 😃😭

Mèg mindig nincs fàjàsom. Vagyis èppen csak hogy valamit èrzek...

Jol meg is vìgasztaltak hogy ez eltarthat akàr 2 napig is! Hàt szuper...

2019. aug. 22. 11:09
 39/63 anonim ***** válasza:

1#

Hú hát nem irigyellek. Én azt hittem ha elfolyik a magzatvíz akkor már Hipp hopp meg ha kell indítanak. De hogy még akár 2 napot is várnak..... Gondolom mennyire örülsz. Nekem tegnap is meg ma is voltak erősebb fájásaim. De nem rendeződött és abba is maradt.

Nagyon szorítok. Hátha ma mégis túl leszel rajta. Kitartás

2019. aug. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:

3#

Azta, en azt hittem mar babazol!😦 nem adnak oxit, vagy te nem szeretned? En is ugy tudtam ha elfolyik a magzatviz, ott mar x ora mulva kozbelepnek, mert fertozesveszely, meg tudom is en, de ezek szerint megsem, durva basszus. De en szurkolok, hogy ma estere azert meglegyen az a babus😁😘 en tegnap este olyan furan ereztem ahogy az egesz pocakomat osszeszoritja a gorcs mosogatas kozben, mintha korbe meghuztak volna rajtam egy ovet, de volt belole osszvissz 2, aztan puszi pa azota semmi, ja es fajdalmasnak sem volt mondhato, pedig megint nagyon elhittem😂

2019. aug. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!