Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki vàrja mèg augusztusra a...

Ki vàrja mèg augusztusra a babàjàt?

Figyelt kérdés

Hanyadik hètben vagytok, ki hogy èrzi magàt? Fèltek/izgultok a szülès miatt?

Èn 38 hetes vagyok ès nagyon vàrom màr hogy kibujjon de fèlek is...


2019. aug. 12. 16:16
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:

1#

Na mi újság kérdező? Túl vagy már rajta?

Nekem most reggel hogy elmentem otthonról gyalog, séta közben sokszor elég erősen benyilalt a hüvelyem. Ülve, fekve nem érzem úgyhogy nem szaladtam dokihoz. Gondolom helyezkedik a baba és nyomott valami ideget. Volt másnak is ilyen?

2019. aug. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:

3#

En total el vagyok keseredve, es felek...hajnal 4tol kemenyedett a hasam, es fajt is, na mondom most mar lesz valami..reggel 7re mentem nst-re, azt mondta a szuleszno, hogy ez csak joslo ha folyamatosan faj, de legalabb ezt is tudom mar milyen a joslo, ezek szerint eddig nem volt meg, de azt mondta a mai idojarasra is ra lehet fogni😄👍🏼 Aztan bejott a dokim, megvizsgalt, es total zart a mehszajam, mivel keddre vagyok kiirva, igy mar a jovo penteki inditassal ijesztget, rettegek, foleg, hogy ennyire nekem meg sosem fajt a mehszaj vizsgalat most meg jol megnyuzott, azt hittem befosok, levert a viz🤦🏼‍♀️ Iszom a malnalevel teat, ezek szerint hiaba...most a szuleszno azt mondta igyak tonikot, gyombert, 1.5 l/nap, melle egyek ananaszt, napi 6 szem datolyat, es szex, illetve ne kimeljem magam itthon semmi teren, ezt csak azert irtam le hatha valakinek segitenek meg ezek a hatalmas praktikak😄 az a baj itthon mar minden csillog villog, meg a fuggonyoket is leszedtem kimosni kivasalni, szoval tenni venni mar nem sokat tudok, esetleg megyek a szomszedba megkerdezem takarithatok e kicsit😅 ja a kemenyedes es a folyamatos hasfajas azota is tart, ha allok, nagyon faj..

Kerdezo! Remeljuk mar babazol!😍😁

2019. aug. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:

Sziasztok Csajok, én a #6 os vagyok. Nekem megszületett a kisbabám 19.-én 0:42 kor vízben született . 18.-an én is ittam tonicot két pohárral többet nem mertem a Kinintartalom miatt utánna egész nap takaritottam de szerintem attól még kíméljétek magatokat ( ne emelgessetek...) aztán mondom leülök már 10 percre ahol persze bealudtam de arra emlékszem hogy ilyen enyhe görcsöket éreztem és ránéztem az telefonomra 10-12-7-10 aztán pukk elfolyt a magzatviz 18. Du fel6kor🤭 kezem lábam remegett hogy uristen tényleg kezdődik 😱 aztán be a korhazba a kocsiban már 3 perces fajasok a fajasok tök olyanpk mint a menzeszgörcs elöször csak erzed egy percig aztan elmulik😁 es olyankor minden kàtyuert megölnéd a ferjed 😉 aztan vegig 3 percet fajasaim voltak de en ugye mar 1 ujjnyira nyitva voltam egy hete gondoltam na ez gyorsan megy majd .... ahaaa persze a fajasok Minden alkalommal egyre erösebbek voltak komolyan kiestek a dolgok mintha nem lett volna szemem vagy. Kaptam egy görcsoldot 😒 persze szart sem ert itt az algoflex nem segit 😅 utanna konyorogtem az EDA-ért de a szülésznőm nem engedte (kádban akartam szülni Ott nem lehet) ra Par percre megint könyörögtem akkor megvizsgat es 1 ora alatt 2cmrol -8 ra tagultam ott már ertette miért fajt ennyire (Ott már volt h nem volt szünet a fajasok között ) de még a kezet is löktem el mert a vizsgálattól is majd elajultam annyira fajt. Hánytam is remegtem ment a hasam szóval kegyetlen de megszületett a babám nagyon nehezen ment a kitolas mondtak hogy ez 3-4 nyomás és ott lesz nekem ebből 15-20 körül lehetett egyszerűen nem maradt ott a nyomás végén ( mindig kijött aztán visszacsúszott 😶 de a legfájdalmasabb mégis csak az volt amikor a kis feje félig kint volt és akkor repedtem . Az volt az a pont amikor úgy bogtem mint egy óvodás 😅 de őszintén mondom hogy azonnal elfelejtettem a fájdalmat ahogy kibújt 😍 és ugyan a fájdalom valóban elviselhetetlen DE sok múlik azon is hogy akik ott vannak veled tartják benned a lelket 😌 igaz akkor éppen utaltam mindenkit ... mondom hat ezek nem értik hogy nem fogom kibírni 😁😁😁😁

Bocsi hosszú lett 😛

Kérdező veled miujsag ? És veletek Csajok?

2019. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:

3#

Gratulalok 6#-os, de joo neked is, orulok hogy te is tul vagy rajta, jo babazast, es koszi a tapasztalatokat😁♥️😘 en meg reggel ota is egyben, hasfajas megvan, de meg mindig folyamatos, szoval ezek szerint joslok csak..kicsit barnazok de az gondolom a mehszaj vizsgalattol van😌😕

2019. aug. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:

1#

De jó neked hogy már túl vagy rajta. Még ha nehezen is ment, de legalább te már nem izgulsz, hogy mikor menj. Én már most szorítok hogy maradjon míg befektetnek ha már eddig bírta. 4 nap. Jó babázást neked. 😊

2019. aug. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 A kérdező kommentje:

6 os en is gratulàlok!


Hat gyerekek, szerda este bejöttem a korhazba ès röpke 50 ora mulva tegnap èjjel 11kor meg is született a kisfiam 😅

Inkabb nem is mesèlem el. De a lènyeg h tul vagyok rajta èn is.

2019. aug. 24. 07:14
 47/63 anonim ***** válasza:

Gratulalok kerdezo😘 sok boldogsagot es jo babazast neked is!

Jol megszenvedtel erte, de mostmar a kezedben van legalabb :)

Mekkorak lettek a babaitok amugy?:)

2019. aug. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:

1-es, te egyben?😁

Ja 3-as voltam:)

2019. aug. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:

1#

Igen egyben. Az én fiam nem kíváncsi erre a világra 😂

Kérdező gratulálok neked is. Jól elhúzta a picúr de már kint van. Az a lényeg. Jó babázást

2019. aug. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
100%

3#

Haat 1-es, en is pont ezt mondtam a paromnak tegnap😂😂👍🏼 Gondoljak minek jojjenek ki izzadni, aztan majd fazni, mikor a pociban tok jol elvannak az allando homersekleten, kaja, pia is mindig keznel van, jateknak ott a koldokzsinor, anya bordaja jo tappancs tamasznak, meg a hugyholyagja ugralovarnak/kisparnanak, teljesen jogos vegulis🙄😂

2019. aug. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!