Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki vàrja mèg augusztusra a...

Ki vàrja mèg augusztusra a babàjàt?

Figyelt kérdés

Hanyadik hètben vagytok, ki hogy èrzi magàt? Fèltek/izgultok a szülès miatt?

Èn 38 hetes vagyok ès nagyon vàrom màr hogy kibujjon de fèlek is...


2019. aug. 12. 16:16
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:

1#

Így van nekik van igazuk. Én sem akarnék kijönni ebbe a kutya melegbe 😂😂

2019. aug. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:

1#

Na mi újság 3? Egyben vagy még? Én igen. Még pár nap és fekhetek be a kórházba.

2019. aug. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:

3#

En is egyben meg, engem penteken fektetnek be, ha addig semmi nem lesz, ugyhogy remenykedem megindul magatol mert be vagyok fosva az inditastol, de azon kivul h mar kb egy szendvics csinalastol megfajdul a derekam, semmi szulesre utalo jelet nem tapasztalok, te?😅 teged mikor fektetnek be?

2019. aug. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:

1#

Nekem is úgy volt hogy péntek, de aztán arra jutottunk hogy befekszek már szerdán. Én is nyugodtabb leszek, hogy tuti jó kezekben leszek meg a párom se lesz olyan feszült. Nyugi. Az hogy befekszel nem jelenti azt hogy indítják. Ha nincs probléma akkor várnak. Nálunk akár 2 hetet is ha jól tudom. Nekem is még csak a jóslók meg a derékfájás van amúgy. Se nyákdugó se az hogy leszállna a hasam.

2019. aug. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
En holnapra vagyok kiirva, nekem azt mondta a doki pentekig var aztan kezd velem vmit, szoval nekem nem varnak mar vele, de oszinten nem is banom, mert rettenet fajdalmaim vannak es mar nehezen viselem, hogy az agybol alig birok kikelni mett ugy erzem szetszakad a szemeremcsontom..igen a parom nekem is feszult egyebkent, mondtam is neki nem ertem mit raplizik, mintha o szulne..ferfiak😅
2019. aug. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
Jaa, es ilyen hogy nyakdugo nekem se volt sehol semmi, meg tagulasos verzessel sem talalkoztam meg, hat konkretan semmivel ami arra utalna hogy indulunk😅 a nagy wc-zes ugyan surubb, mert naponta tobb produktum van khm🙄😂 de en ezt annak tudom be h a baba mar nagy es nyom mindent
2019. aug. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
Addig még akár ki is bújhat. Szorítok neked. Esküszöm amúgy én nem félek annyira hogy nem érünk be időben mint ő. De a fiamnak már mondtam hogy mostmár bírja ki szerdáig. 😅 Amúgy nekem hál istennek annyi nyűgöm még nincs. Mondjuk a hétvégén hogy nyilalt a hüvelyembe is az szar volt. Nagydolog amúgy nekem is több van egy pár napja. Majd csak túl leszünk rajta mi is
2019. aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 A kérdező kommentje:
Hello! Mi ujsag? Babàzik màr mindenki?
2019. aug. 31. 16:55
 59/63 anonim ***** válasza:

1#

Dehogy. Pedig már most nagyon unom a kórházat. Történhetne valami

2019. aug. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:

3#

Mar en is babazok, nagynehezen inditassal megszuletett 31.-en 3180 grammal es 54 centivel:) elozo nap befektettek mehszajerlelesre, kaptam prepidil zselet, hat soha tobbet, olyan kemeny 3 perces fajasokat csinalt h majd beszartam, raadasul eltartott reggel 7tol hajnal 4ig, hajnal 4-6ig sikerult vmit aludnom a nagy esemeny elott, 7kor repesztettek burkot es kaptam oxit, 11.40re a kezemben volt a bebi!

Kinok kinjat eltem at, de meglett a kisasszony, egy farokcsont toressel zarult az utolso kitolasom, ugyhogy most azzal szenvedek, de megerte az tuti♥️ 1-es veled miujsag azota?:)

2019. szept. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!