Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki vàrja mèg augusztusra a...

Ki vàrja mèg augusztusra a babàjàt?

Figyelt kérdés

Hanyadik hètben vagytok, ki hogy èrzi magàt? Fèltek/izgultok a szülès miatt?

Èn 38 hetes vagyok ès nagyon vàrom màr hogy kibujjon de fèlek is...


2019. aug. 12. 16:16
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:

1es vagyok

Még az jutott most eszembe, hogy néha a derekamba is benyilal. Tegnap pl este mikor feküdtünk volna le. Azt se tudtam hirtelen hogy feküdjek vagy üljek. Nagyon rossz volt

2019. aug. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 A kérdező kommentje:

Van valakinel valami ùjsag?

Nekem egèsz ejjel fajt a derekam meg a csipőcsontom. De reggel ota semmi...

Nektek volt ilyen?

2019. aug. 15. 18:31
 23/63 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok.

Nekem pont most kezdett el fájni a derekam de kegyetlenül. Egy este is volt már ilyen.

2019. aug. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim válasza:
100%
Sziasztok! Én 20.ara vagyok kiírva de már elég sokat fájdogál.. nagyon szeretnék már én is túl lenni rajta de eléggé félek! Minden nap úgy kelek fel már hogy na.. hátha ma megszületik! :D de még várat a kisasszony.. mindenkinek kitartás minden rendben lesz :)
2019. aug. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:

6# en tegnap nagyon rosszul voltam egész nap szurt a hasam viszont mára leszallt a hasam a babam is egyertelmüen befer a tenyerem a mellem alá 😳 furcsa mert a derekfajas nekem is elkezdődött bár szerintem ez lehet már a súly miatt is aztán majd meglattjuk. Kiváncsi vagyok hogy lesz e valakinek utólag visszagondplva egyértelmű jele hogy na moooost 🤩😳

Szerintetek a fájások hogy kezdődnek? Mármint amit már mérni lehet jóslóból erősödik és rendszerezodik vagy egyszer csak puff faj de bitang ül és rendszeres és mérem. 🤔 olyan rossz hogy nem tudom mit kell majd érezni 😅

2019. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:

1# Nekem még mindig teljesen fent van a hasam. Ma voltam nst-n. Minden rendben van. Megbeszéltem a dokival, hogy ha nem jön akkor a kiírt időben befekszek. Amit annyira azért nem kívánok uh remélem jön egy picit hamarabb. De ha mégis ti mit vinnétek magatokkal pluszban. Jó hogy így is 2 táska van bepakolva 😂😂

Nem tudom. Valahogy ezt a fájás dolgot én sem tudom hogy képzeljem el. Már most is ha kicsit erősebbnek érzem akkor lesen az időt. Persze semmi, de biztos ami biztos. Majd aki túl esik rajta, megsúgja nekünk 😊

2019. aug. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:

3#

Haat csajok, a hasam nekem is fent, derekam leszakad, szemeremcsontom leszakad, csukloim fajnak, olyan vizes vagyok mint allat, bokam eltunt, igazabol epp csak a hajam nem faj meg, de a bebi nem ugy nez ki mint aki kikivankozna mar..en is ma mentem volna nst-re, lemondta a szuleszno mert telthaz volt a szuleszeten, tokre elkeseredtem, hogy mindenki a szuloszoban fekszik a hidegfronttol, en meg meg mindig egyben😅 nektek amugy mennyit mozog a babatok ennyi idosen? Mert en mindenhol azt olvasom ilyenkor mar alig mozognak mert keves a hely..hat nekem ugyanannyit mozog ha nem tobbet is, estere belendul mire lefekudnek vegre en is, es mar nem olyan cuki a mozgasa mert rohadtul faj😄 kepzeljetek tegnap este olyan furan fajt a hasam, mar kezdtem orulni a fejemnek, aztan vegul csak wc-re kellett rohannom, total kibuktam😂😂😂👌🏽

2019. aug. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
#6 hat most nagyon nevetek 3. válaszoló 😂😂😂 engem is már többször megtréfált mindig örültem hogy na ez most nagyon faaaaj gyorsan app kinyit fajas számláló indít 😆 erre mentem a WC-re 🤣 viszont nekem már a hasam is megy 3 napja! Mostmár valakinél legyen valami hogy tudjuk milyen is az a fájás😉😁 amúgy nekem a babám alapjáraton nagyon nagyon keveset mozog napi 1-3x max de mióta leszállt a hasam többet érzem meg ilyen bugyborékolast a bordaivem alatt 2x éreztem nagyon fura volt még gondolkodtam is hogy na most ha felállok akkor elfolyik a magzatviz mert biztos az pukkant ki és bugyborékol lefelé.... de persze nem 😆 szerintem kicsit paranoiásak leszünk a végére 🤪
2019. aug. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:

1#

Nekem is keveset mozog a picúr. Nst-re egy csomag szőlőcukorral megyek csak. Olyan igazi fájdalmat még egyszer se okozott a mozgása. Inkább néha kellemetlen, szúró.

Én egy este keltem arra h fáj a derekam meg mindenem. Aztán persze csak a wc-re kellett mennem. A hasam nem megy, de elméletileg az is egy jel.

Nektek már legalább a hasatok lent van. Mondjuk ma délután nekem még olyan jóslóm volt. Még a derekam is fájt. Na mondom nézzük az időt. Persze sehol semmi. 😂😂

Már lassan tényleg be fogunk dilizni csajok 🙄😂

2019. aug. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
3# jajj az app nekem is le van toltve, sirok😂😂😂👌🏽en a hasmenesnek sem hiszek mar, mert nekem kb 3 hete hullamokban van hasmenesem, 3-4 napig fosok, aztan megint nem🙄micsoda guszta dolog ez a terhesseg, mindig ezen agyalok, hanyas, folyas, fosas, nembiirom🤣🤣 ma en is eljutottam nst-re, azt mondtak to-ke-le-tees! Na mondom baccameg akkor ma se szulok pedig mindig bekeszulok, hogy hatha maradok, nagyborotvalkozas, hajmosas, stb. aztan kulloghatok ki a korhazbol, de ha egyszer nem tennem magam rendbe tuti azt mondanak, na irany a szuloszoba😂😂😂 Fogadott orvosom van, de szarik ram kb, mehszajat utoljara 34 hetesen nezett akkor meg zart voltam, ma kerdezte tole a szuleszno, h nem vizsgal e meg, de neeem, minek is, nehogy tudjam, hanyadan allunk, akartam is mondani neki, hogy dehogyiiis, nem kell megvizsgalni, nem vagyok ra kivancsiii😂😂 de visszatartottam a nagy pofamat🙄😂😂
2019. aug. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!