Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogyan reagálnátok, ha a...

Ti hogyan reagálnátok, ha a 17 éves lányotok bejelentené, hogy terhes?

Figyelt kérdés

2019. aug. 21. 11:40
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
57%
ha megakarná tartani a gyereket akkor költözhetne a gyerek apjához aki ellátná az újdonsült családját, ha abortuszra menne a saját döntése alapján, akkor támogatnám. nem vagyok abortusz párti, de ha 17 évesen képes volt felcsináltatni magát és szülni akar, akkor legyen nagylány ahoz is, hogy felneveli a gyerek apjával a gyereket. rám nem erőltetné, hogy tartsam el a kis családját.
2019. aug. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
62%

Elgondolkodnék, hol rontottam el a felvilágosítást, miért nem hangsúlyoztam még jobban, hogy a védekezés a legfontosabb.


Aztán elvinném a lányomat abortuszra.

2019. aug. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
82%

17 a lanyom lassan 18

16 eves kora ota el nemi eletett tudja h ha bak van szamithat ram.

Ismerem a parjat jol o sem akarna meg gyereket sem a lanyom igy tamogatnam az abortuszban.

Bar szerintem nalunk tuti elobb mennek esemenyutaniert mint h megvarja h terhes e vagy sem.

2019. aug. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
67%
Nem lennék elragadtatva.Sőt..De hagynám, hogy ráhatás nélkül eldöntse mit tesz és aszerint támogatnám amennyire tudom.
2019. aug. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
53%
Ki lennék de vállalnánk mert megtehetjük.
2019. aug. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
37%
Segítenék nekik mindenben a pici körül. Ha megöletnék a kisbabát, nem tudnám megbocsájtani.
2019. aug. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
31%
Gyorsan össze esküdnének, aztán élnének boldogan! 20 éve mindenki 16-18 évesen ment férjhez, mert terhes lett a lány! Nem volt abortusz, lagzi, aztán nevelték egyutt a gyereket! Mostanság lett csak ez divat hogy 30-40 évesen szülnek a nők!
2019. aug. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
52%

Hát én szeri tem ha el akarná vetetni, inkább felajanlanam hogy segítek bármiben, csak ne ölje meg a gyerekét.

Ha már egyszer megxsinálták...

2019. aug. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
54%
Felvilágosítanám a helyzetéről. Érettségi, munka, pénz és lakás nélkül, ráadásul ilyen baromi fiatalon csak az elmeroggyantanak vállalnak gyereket. Tőlünk nem várhatja el, hogy eltartsuk őket, ezt már a legelején tisztáznánk. Ha volt olyan nagylány, hogy terhes lett és mindenáron papás-mamásat akarna játszani, akkor fogja magát és cuccait, különköltözik a pasikájával és ketten megoldják az életüket. Én pénzt maximum abortuszra adnék, ugyanis ahhoz hogy tönkre vágja az egész fiatalságát, nem asszisztálok!
2019. aug. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
71%

Fu anyam.

Borzalmas szulok vagytok!

Egy gyereket magara hagyni,sot elzavarni mert hibazott egyszer az eletben?! Iszonyat gaz.

Melle kell allni es mindenben tamogatni! Elzavarni a legkonnyebb. De ez nem egy normal szuloi tamogatas. Ott leszel mellett a bajban,mi? Aztan ha beut a krakk akkor meg menjen amerre lat.

Latszik nem volt jo csaladi pelda elottetek.


Termeszetesen en sem orulnek neki ha ennyire fiatalon terhes lenne es megtartana,de inkabb ez mint az abortusz,gyilkossagot semmikepp nem tamogatunk.

Es mivel nem 18 evre szultem ezert mindenben tamogatnam teljes mertekben. Lelkileg,anyagilag stb

2019. aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!