Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik a 34. het utan koltoztek,...

Akik a 34. het utan koltoztek, hogy viseltetek?

Figyelt kérdés

A 34-36. het kozott fogunk koltozni, nyilvan nehezet cipelni nem fogok, lesz neha segitsegunk is, de azert pakolnom kell kajd nekem is dobozokbol ki-be, festesnel maszkolasban segiteni, ha tudok, kozben a 3 eves gyerekunkre figyelni.


Aki a harmadik trimeszter vege fele koltozott, hogy birtatok?



2019. aug. 23. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
36 hetesen költözötünk. A csomagolás lassan ment, sok mindent kidobtam, mindez külön nagy zsákokba csomagoltam, címkéztem. Itt már csak ki kellett pakolni, de gyorsan ment, tudta mi hol van. Férjem pakolt le fel, én csak ki, be a, szekrényekekbe.38 hét végére írtak ki császárra, addig minden rendbe lett téve. 4 éves volt a lányom, 0 segítség.
2019. aug. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan 30.hét körül voltam, mikor költöztünk. Én nehezen birtam, mert fájt lenn minden csontom, de festettem, ruhát pakoltam, rendezkedtem, egyedül az emelés volt, amit nem csináltam, de kibirható, ha amugy a terhesség rendben van, csak nekem nem volt.
2019. aug. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 37 hetes voltam a pakolás napján.

Az albérletben ott volt 6 férfi és leültettek a kanapéra, meg se mozdulhattam aztán a házba is behordtak minden dobozt aztán pá-t intettek, innen jöttem én.

120 négyzetméternyi cuccot, könyvek,edények ruhák stb minden egy este alatt pakoltam ki, férjem segített, de nem vettem szívesen mert a férfiak pakolását inkább hagyjuk 😁

De ez nem volt olyan para.

Nekem rosszabb volt éjjel nappal terhesen előtte ügyvédhez, bankba, közjegyzőhöz, biztosítóhoz, Praktikerbe OBIba IKEAba mászkálni, az jobban megviselt.

2019. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
38 hetesen költöztünk semmit nem tudtam segíteni pár dobozt pakoltam ki hogy gyerekszoba kész legyen.
2019. aug. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi kb 3hét múlva fogunk költözni, most vagyok 31hetes és van egy 5éves lányom. Már most dobozolok, zsákolok, de lassan haladok, mert hatalmas a pocim és veszélyeztetett terhes vagyok,sokat kellene pihennem... Jó vicc... Felújításban semmit se tudok segíteni, de sok az intéznivaló, meg sokat kell rohangálni diégó, bauhaus, stb.... Hogy meg legyen minden és hogy együtt válasszunk ki mindent... Ja és mivel a férjem csinálja a felújítást és mellette dolgozik, így az összes itthoni teendőt megnyertem... Fűnyírás, bevásárlások, plusz a gyereknek legyen egy kis vakáció... Strand ilyesmik... Szóval fárasztó, de nemsokára túl leszünk rajta. :)
2019. aug. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
30 hetesen költöztünk. Nem cipekedtem, de pl a legtöbb bútort én raktam össze (asztal, székek, íróasztal, komód, éjjeli szekrény, tv állvány, stb.) ha elfáradtam, lepihentem, de én ezeket imádom csinálni. Festeni nem segítettem, glettelni sem a por miatt, de pakolni, törölgetni, szerelgetni tudtam végig. Az 5-6 órás maratoni hitelügyintézés után rosszabb állapotban voltam, mint a kiságy összerakása után. 😊
2019. aug. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
36 hetes terhes voltam, mikor költöztünk. Mindenben segítettem, kivétel a bútorok emelése, bár bútorlapokat én is vittem. Jól felpüffedt a lábam a második nap végére. Aztán minden nap elpakoltam pár zsák cuccot, mert közben még az előző lakásban is ki kellett pucolni mindent. 38 hetesen jött meg a gyerekszobába a bútor, ketten szereltük össze a párommal.
2019. aug. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
33. hetesen költöztünk. 3. emeletről le, 4. emeletre fel (másik lépcsőház). Kb. annyi volt, mintha nem terhesen költöztünk volna, mondjuk feleslegesen nem lépcsőztem, meg nem cipekedtem, inkább csak pakolásztam meg kiszolgáltam a költöztetőket (kávé, üdítő, kaja). Előtte a felújításban is aktívan résztvettem, festettem, takarítottam, ablakot pucultam, függönyt taktam fel, stb.
2019. aug. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!