Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most kezdtem edzeni és hirtele...

Most kezdtem edzeni és hirtelen felszedtem egy kilót?

Figyelt kérdés

Szinte biztos vagyok, hogy ez a magyarázat a jelenségre, de gondoltam kiírom ide, nehogy hülyeséget gondoljak:


Eddig csak fogyásra törekedtem, szép lassan mentek le a kilók.

Fizikai munkát nem igazán végeztem, nem is edzettem, de most elkezdtem otthon napi szinten teljes körű edzéseket csinálni.


2-3 nap edzés után közel 1 kilóval nagyobb lett az átlagsúlyom.


Ez betudható annak, hogy ha kb. nulla izma van valakinek, majd elkezd edzeni, akkor egy alap izomzat viszonylag hamar kifejlődik, (a későbbiekhez képest) az izom pedig elég nehéz szövet?


A hétvégén eléggé megszegtem a diétát, de nem hiszem,hogy az máris 1 kg-t dobott volna rajtam.

Max az képzelhető még el, hogy az a +1 kg részben a hétvégi zabálás, részben az izomnövekedésnek tudható be.


2017. aug. 22. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Az az 1 kiló víz lesz.
2017. aug. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Cortez70 ***** válasza:
Ch betöltődés és víz.
2017. aug. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 kiló nem kiló.
2017. aug. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1 kiló izom nem jön fel napok alatt, ebben teljesen biztos lehetsz.

1 kiló semmi se, lehet salakanyag s némi zsír a sok evés miatt, vagy ugye víz. Izom garantáltan kb. semmi nincs benne.

Gyorsabban fejlődsz az elején, de ez a gyors havi 1 kiló nagyságrendű...


Neked sosem ugrott meg a testsúlyod 1-2 kilóval? Ez is normális, nem kell hozzá elkezdeni edzeni vagy többletben enni...

2017. aug. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!