Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Így mehetek veszélyeztetett...

Így mehetek veszélyeztetett terhes táppénzre?

Figyelt kérdés

Varrodában dolgozok. Az egész napos üléstől sokat fáj a derekam és a lábam. E mellett sokszor emelek nehezet és az asztal a hasam felső részéig ér, be nem ütöm de néha megnyomom véletlen. Úgy a harmadik hónap végéig terveztem dolgozni, maximum negyedikig.

Nem szeretnék teljesen indok nélkül eljönni. De nem is szeretném magam leterhelni.


2019. szept. 8. 08:41
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
57%
Miert baj ha kiirjak,mert nem birja? En a 7.hettol tappenzen vagyok mert verezgettem. Hol gorcsoltem hol nem. Kerdezo,irasd ki magad nyugodtan. Nekem szolni se kellett,irta a doki a papirra,h gorcsol es maris megvolt az indok,amivel a haziorvos tappenzre vett. Ne foglalkozz massal,azert egy terhesseg nem ugy van,hogy majd lesz masik ha ez elmegy. Azert nem a sarki boltban adjak a gyereket,nem minden evben terhes az ember. Menj haza pihenni
2019. szept. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
53%

#11 Azért, mert ez nem indok rá. Ő maga is írja, hogy az ücsörgéstől. Otthon pont ugyanezt csinálná, ez leginkább csak nyüsszögés. Milyen terhelésről beszélünk egy ülőmunka esetén?


Te meg leírod az indokolt példádat, mint ellenérv... Nem a legélesebb kés vagy a fiókban, ugye? Esetleg a klopfoló maga?

2019. szept. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
51%

11# Te véreztél,le is írtad.Az már egy nyomós indok.De a kérdezőnek csak fáj a dereka meg a lába. Eléggé ócska kifogás ez.

Nyilván nem táppénzcsalásról van szó,de egy ülőmunkánál mi könnyebb? Itt csak lustaságról van szó,arról,hogy betegnek hiszi magát.

Az emelést másra bízva sokan csak álmondnak olyan munkáról ahonann simán elmehet a szülés napjáig is

2019. szept. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
36%

A munkahelytől nem leszel veszélyeztett, kérheted, hogy tegyenek könnyített munkára.

Ez csal hiszti.

2019. szept. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Iszonyú rosszindulatúak vagytok!!!

Szégyeljétek magatokat! Ennyire ne unatkozzatok már hogy mindenbe beleköttök ami nem tetszik.

Direkt nem írtam részleteket.

2 vetélésem volt az elmúlt 1.5 évben és van pecsételő vérzésem. E mellett folyamatos izületi gyulladásom van. Ez nyilván bőven elég ahoz kiírjanak....

Úgyhogy ezzel a felállással a 3-4 hónap munka soknak is látszik.

Vegyetek vissza. És inkább ne írjatok semmit ha csak a rossz szándék vezérel.

2019. szept. 8. 12:27
 16/27 anonim ***** válasza:
55%
Te meg írj ki normális kérdést.
2019. szept. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
42%
Egyébként nyakamat rá, hogy amit a l5ben leírtál, az kamu, mert fáj az igazság, hogy lusta vagy. Sok kérdező csinálja ezt, hogy a sok jogosan elítélő komment után bedobja a lényegi infot, csak h a válaszadók rosszul érezzék magukat. Hát én nem fogom. Ha igaz lenne, már a kérdésben leírtad volna.
2019. szept. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
38%

#15: Ne haragudj már, de a kérdésedben le sem írtad ezeket, csak annyit hogy fáj a lábad és a hátad, majd mikor jogosan azt mondják csak hisztizel, akkor hirtelen hozzátoldasz a sztorihoz még pár elég súlyos problémát és kikéred magadnak....🤷🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

Akkor a fő kérdésben mi a fenéért nem írtad le, hogy mi az IGAZI problémád?! Talán normális kérdést kéne kiírni, amiben benne van a lényeg!! Nem pedig olyat, amiben minden benne van, csak az nem, aminek benne kéne lennie ....

2019. szept. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
37%
18: igazad van, aki nem akar dolgozni, az ne dolgozzon. Csak akkor a gyedért se tartsa a markát a kis táppénzcsaló.
2019. szept. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
42%
12-nek. Rosszindulatu vagy. Az en verzesem polip okozta,aminek elvileg a terhessegre nincs hatasa. Lelkileg viselt meg,nem tudtam volna ulomunkat sem vegezni, mert allandoan panikoltam es csak a babara gondoltam. A tudat,h tappenzen vagyok,mar megnyugvast adott maga. A stressz meg rossz hatassal van a babara. Ennyi.
2019. szept. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!