Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Befordulhat még egy 27 hetes...

Befordulhat még egy 27 hetes baba? Mennyi rá a esély? Ha 30. hétig nem fordul be akkor már nem is fog mert nem fér el ugye? Valakinek van ilyen téren tapasztalata?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátnőm kisbabát vár és a 24. heti UH-n faros volt a kislánya, 26. héten pedig már haránt volt, azt mondta érezte is ahogy fordul. A méretei alapján átlagos vagy az átlagnál valamivel kisebb a baba. (az én kisfiam 24. heti méreteivel hasonlítottuk össze aki 3400 g-mal született) Nincs fogadott dokija ezért 1000 véleményt hall, nem tudja kinek higgyen. Volt valaki ilyen helyzetben? Mi történt? Én nem tudok neki semmit mondani ezzel kapcsolatban mert nekem végig fejvégű volt a babám. A császármetszésről viszont már beszélgettünk mert nekem is az volt, arról tudok neki mesélni, de erről nem.
2010. júl. 14. 17:36
1 2
 11/11 anonim válasza:
nekem is a 29.hétben fordult meg :) Ne aggódj
2010. júl. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!