Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orvos szerint a terhesség 8...

Orvos szerint a terhesség 8 hetesnek felel meg de csak pulzálás látható. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Ma voltam orvosnál, azt mondta 8 hetes terhes vagyok, de szívhangot nem hallott hiába nézegette többször. A szívpulzálás egyértelműen látható, én is és a férjem is láttuk. Az orvos azt mondta minden rendben, a gép régi és ezért lehet hogy nem hallható. A baba az előző vizsgálathoz képest sokat nőtt, 17mm. Tüneteim továbbra is émelygés, hányinger de nagyon kétségbe vagyok esve a szívhang miatt. Mivel ultrahanggal követve volt a ciklusom biztosra tudom hogy a baba másfél héttel később fogant. Szerintetek mire számíthatok? Januárban vt egy missed ab-om, nem akarom átélni megint.

Köszönöm aki válaszol!



2019. szept. 13. 17:30
1 2
 11/11 momoka 2002 ***** válasza:
Ha biztosan tudod,hogy a baba masfel hettel kesobb fogant az aszt jelenti,hogy csak 6es fel hetes vagy? A 8 hetet a menzi szerint mertek? Ha ez igy van,akkor a pulzalas teljesen jo. Egeszseges embriod van. Ne stresszelj, az tobbet art mint gondolnad.
2019. szept. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!