Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok, (1,5...

8 hetes terhes vagyok, (1,5 hete derült ki) a TSH -m 3,5 - ös, még mindig nem írtak gyógyszert, fejlődik szerintetek a kicsi agya normálisan most?

Figyelt kérdés

Ugye akinek baj van a pajzsmirigyével, annak gyógyszert kell szedni, különben fejlődési rendellenessége lehet a kicsinek... Hat pont ez a baj!


Én júliusban mikor negtudtam, hogy ingadozik a TSH, beutaltattam magam endokrinologushoz, mert előtte februárban elkuldott azzal, hogy semmi bajom,a novemberi TSH szintre hivatkozva, akkor frisset nem csinált.


Aztán a háziorvos most kért júliusban, mert a tüneteim gyanúsnak voltak neki, na az már 3 feletti volt. Irány Endo, de csak októberre volt hely.


Közben terhes lettem, már 2 - szer jártam SZTK-ban, de elküldtek, hogy nincs orvos, (endokrinologus) csak diabetologus..és menjek máskor, oké csak nekem azt mondta a doki lesz valaki helyette, most mégse?

Na és azon stresszelek, hogy vajon a hormon hiányában fejlődik -e normálisan az agy.

Nem nagy a kilengés,de nem is jó, 2 körül kéne lennie az 1.trimeszterben

Csak jövő héten lesz doki, addigra 10.hétben leszek lassan...


Mit gondoltok? Elsősorban olyat kérdezek, akinek van/volt hasonló problémája.


2019. szept. 24. 06:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ha ennyi minden befolyásolná, akkor nem lehetne kb beállítani a pm értékeket. Illetve akkor sokkal egyszerűbb lenne a megoldása. Érted ha reggel 3,5 de este 1 akkor majd este kell teherbe esni. Hidd el, annyit nem befolyásol, hogy a 3,7rs értéked egyébként 1,5 lenne...
2019. szept. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
2019. szept. 27. 19:17
 23/23 anonim ***** válasza:
Ez oké, de azt nem írja, hogy ez mekkora ingadozást jelenthet...
2019. szept. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!