Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10hetes és 6 naposan derült...

10hetes és 6 naposan derült ki hogy terhes vagyok egy hét alatt van esély rá hogy elintézzem a terhesség megszakítást?

Figyelt kérdés
3 gyerkőcöm van nem terveztünk negyediket de valahogy még is sikerült 28 adikán tudtam meg hogy már majdnem 11 hetes vagyok a Doktor úr azt mondta legkésőbb 4-én meg kéne csinálni a műtétet erre van lehetőségem hogy 3 napalatt elintézzem?

2019. jan. 1. 12:33
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
92%
Esélytelen. A védőnőhöz is kétszer kell menni, 3 nap különbséggel.
2019. jan. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
A védőnő se adhat haladékot hogy ugye nem vettem észre a terhességet mert megjött rendszeresen mert olvastam van ilyen ha önhibámon kívűl nem tudtam elegem tenni a 12 hétnek akkor lehet a 16. hétig
2019. jan. 1. 12:41
 3/53 anonim ***** válasza:
75%
Nem, 12. hét után kizárólag akkor lehet , ha beteg a baba vagy 18 éven aluli vagy. Nem is értem , hogy képzelsz ilyet ? Az, hogy nem vetted észre az ki a jó fenét érdekel? Most már csak az örökbe adás marad, ha már védekezni luxus volt. Ja , persze tudom védekezés mellett lettél terhes , mint mindenki a gyakorin.
2019. jan. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
94%
Esélytelen.
2019. jan. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
92%

Esélytelen, senki nem fogja kockáztatni az engedélyét

Add örökbe!

2019. jan. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
84%

3 gyerek után a kutya nem fogja elhinni, hogy nem vetted észre, hogy terhes vagy. annyira meg a védőnő és az orvos sem hülye, hogy ne tudja, hogy terhesség alatt nincs menstruáció. Vérzés lehet, de annak köze sincs a menzeszhez.

Megpróbálhatod elintézni, talán sikerül.

2019. jan. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
90%

Esélytelen


Az önhibádon kívül az azt jelenti, hogy orvos mást mond.. Stb

2019. jan. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
Nem rendes volt nekem már egy éve úgy van meg hogy egyik hónapba meg jön másikba két nap barnázás és télleg nem vettem észre egy héttel az orvos előtt vettem észre akkor kezdtem szarul lenni mint hányinger meg ilyenek de karácsony előtt elérhetettlen volt a doki csak pénteken tudtam elmenni hozzá életembe nem gondoltam volta hogy már majdnem 11 hetes lehetek mert semmi tünet nem volt kb most 2 hete hogy van tünetem de az ünnepek nem engedték hogy tudjak akármit is csinálni
2019. jan. 1. 13:05
 9/53 anonim ***** válasza:
63%
Esélytelen, főleg, ha 28-án voltál 10+6, azóta eltelt majdnem 4 nap. Itt egy esélyed maradt, megtartod és felnevelitek, vagy örökbeadjátok.
2019. jan. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
36%

Ma van 1. 4-én kène műteni.

Vagyis 2-3-a alatt kellene mindent intézned, és lehet, hogy a tágítás miatt 3-án este már bent fekszel. A védőnőt nem tudod elintézni.

Ez van. Nem te vagy az első, és nem is az utolsó, akinek így születik gyereke.

2019. jan. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!