Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti megtartanátok a helyemben?

Ti megtartanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

14 hónapos lesz október elején a kislányom és ma pozitívat teszteltem. Nem igazán szerettem volna még egy babát mostanában, maximum 3-5 év múlva. Örültem, hogy végre visszanyertem az alakom, kicsit könnyebb minden, másrészt a férjemmel is eléggé megromlott a viszonyunk. Ő próbálja helyrehozni, de én sokszor nélküle képzelem el a jövőmet. Nemtudom mit tegyek, hogy bírnám ilyen kevés korkülönbséggel, úgy, hogy semmi segítségem nincs. 2 gyerekkel itthon, egy nem túl fényes kapcsolatban. Viszont ha elvetetem örökre gyötörne a bűntudat.

Ha meg megtartom esetleg egyszer elválnánk, akkor 2 gyerek életét tennénk tönkre. Meg egyedül el se tudnék tartani kettőt. Ti mit tennétek a helyemben? Volt valaki hasonló helyzetben? (Kb 4 hetes terhes vagyok, orvoshoz még nem megyek, adok magamnak 1 hónapot, hogy átgondoljam)


2019. szept. 30. 23:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
84%

Az egész sztori nem tiszta.


Te végülis ki akarsz békülni a férjeddel, vagy nem? Ő mentené a családot, de te nem. Utána pedig azt írod 2 gyerek életét tennéd tönkre.


Szerintem a meglévő is megérdemli, hogy megpróbáld helyrehozni az apukájával a kapcsolatot.


A neki mindegyre pedig annyit, hogy sok férfi azért nem dönt ezügyben, mert nem érti ezt a traumát és nem tud beleszólni.

2019. okt. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Nem szeretem már, nem akarom megmenteni.

Köszi a válaszokat, döntöttem már.

2019. okt. 1. 09:52
 13/25 anonim ***** válasza:
66%

Ha megtartod még lehet boldog, nem feltétlen megy tönkre a gyerekeid élete.

Ha csak a mostani gyerekedre nézel, biztos boldog vagy. A másik is ilyen érzés lehetne.

Ha elveteted, soha nem adsz neki esélyt az életre. A boldogságra...

2019. okt. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
81%
Ha ennyire szar a kapcsolat, akkor hogy jött össze a gyerek? Nincs az a pénz és ok amiért elvetetném.
2019. okt. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Nemtudom mit érzek. Talán tényleg megkéne mentenünk. (Apósom miatt veszekszünk sokat, aki ideköltözött ideiglenesen)

Most megint nemtudom mit csináljak.

De bárhogy is lesz, az en gyerekem.

Megtartom.

2019. okt. 1. 12:52
 16/25 anonim ***** válasza:
45%
Nem szülnék egy válás küszöbén. Marha felelős döntés, pont mint védekezés nelkül szexelni ugyanabban.
2019. okt. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 18 hónapos. Most lett pozitív a tesztem. Szeretem a férjem de sokat veszekszünk, többször elgondolkodtam azon hogy inkább elválok, de nem megy. Sok hibája van de szeretem. O is mindent megtesz és örül a babának, de ha nem így lenne se vetetnem el. Nem tudnám inkább legyen nehéz de mindent megtennék. A mű veszekedeseink is sokszor apám miatt vannak.

Bárhogy is döntesz kitartást!

2019. okt. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezért főleg kár lenne dobbantanod. Vágjátok ki a fenébe az apóst. Valamiért hozzámentél ehhez az emberhez és közös gyereketek is van.


Ne hagyd hogy egy nehézség tönkretegye.

2019. okt. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
62%
kuldjetek el apost es dolgozzatok a kapcsolatotokon . es ne vetesd el az a draga kicsi babocat... o a gyereked ugyanolyan mint ami mar megszuletett.
2019. okt. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
85%

Atyaég, nehogy após miatt váljatok el!

Egy elviselhetetlen rokon minden jól működő, boldog házasságot is hazavágna.

Ha az én apám költözne hozzánk, egy félévet nem adnék magunknak. Pedig szeretjük egymást, boldogok vagyunk.

Ez a gyerek is tuti azért jött össze, hogy döntésre bírjon, a jelenlegi helyzettel kezdeni kell valamit.


Kívánom, hogy találjatok megoldást mihamarabb!

2019. okt. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!