Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szomorú hangulat mennyire...

A szomorú hangulat mennyire hat ki a babámra?

Figyelt kérdés
16 hetes kismama vagyok és nagyon nehéz időszak közepét élem át. Van egy kiskutyám, aki az életem, de el kellett költöznünk és sajnos oda nem jöhet, mert a párom nem engedi. Emiatt mindennap szinte minden percben sírok. Ez árt a babámnak, hogy állandóan szomorkodok/sírok?

2019. okt. 14. 19:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
14%
Figyu,a kutya a múlt,lecsenget.Most a gyereked a fontosabb,erre koncentrálj.Ha meglesz a gyerek eszedbe se fog jutni a kutyád,annyi dolgod lesz.
2019. okt. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%

Igen! A stesszhormonok áthatolnak a méhlepényen és idegrendszeri károsodást okozhatnak! Épp tegnap olvastam erről egy cikket. De nyilván ezzel az állapotodban tisztában kéne lenned!

Egyetértek az összes válasszal,akik szegény kiskutyát védik,s ezzel együtt Téged is! Ez nem kis dolog, állítsd választás elé! Eleve bele sem szabadott volna ebbe menned,de jobb később (észhez térni) mint soha!

2019. okt. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

A 18 éves cicámtól akart elválasztani a férjem...most már csak a volt férjem. Nálam ez igen is váló ok volt.

Senki sem becsülheti le az érzéseidet...most még "csak" a kiskutya...aztán mibe fog még beleszólni?

2019. okt. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
49%
12-es nem lesz idegrendszeri karosodasa,ne ijesztgesd. Viszont a magas stresszhormon szint okozhat koraszulest. Probalj megnyugodni,a kutyat add jo helyre ha semmikepp nem viheted magadhoz,aztan majd lesz valahogy. Most a baba a fontos.
2019. okt. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
#13 én attól félek, hogy ha esetleg szétmegyünk nem tudunk megegyezni a macskákon. Szerencsére az én nevemen van mind.
2019. okt. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igazad 14. Nem CSAK a baba a fontos. Fontos a kutya is. Ugyanolyan felelősséget vállalt érte mint a most születő babáért. Arról nem beszélve hogy neked ez mit vetít elő a jövőre nézve? Mert nekem MINIMUM nagyon súlyos családon belüli mentális erőszakot. Mi a következő? A kérdező nem mehet moziba a barátnőjével? Ha nem foz finomat nem kap pénzt pelenkára? Ilyen embertől menekülni kell mielőtt késő lenne.
2019. okt. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, várom a reakciódat! Elgondolkodtál a válaszokon?
2019. okt. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is kíváncsi vagyok.


Az ilyen férj minden csak nem jó ember. Nem való apának, aki egy kiskutyát elszakít a gazdájától. Az a szerencsétlen állat védtelen. Általában így szokott lenni, vele nem kötelező jól viselkednie, ezért látszik a valódi énje.


És azért sem való apának, mert megkínozza a feleségét ezzel, nem kímélve a születendő babát se. Mivel ki vannak neki mindketten szolgáltatva, így velük sem kötelező jól bánnia.


Ismétlem magam kérdező, nagyon gondold meg ki fogja a gyereket babusgatni.

2019. okt. 18. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!