Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák! Ti vállaltatok,...

Anyukák! Ti vállaltatok, gyereket ha nektek már van elözö kapcsolataitokból a férjeteknek, párotoknak nincs gyermeke?

Figyelt kérdés

2019. okt. 29. 15:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%
Elnézést utcso vagyok veleltlenul elküldtem szóval sajátja ként szereti az előző hazasagombol lévő fiamat. :)
2020. jan. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%

2 es 4 eves koruk ota neveli a gyerekeimet (lassan 6eve) amugy is o a tokeletes partner nekem, ezt az elmult evek tobbszor bizonyitottak, de amiatt h a gyerekeket is elfogadta, szereti,torodik veluk, duplan halat erzek iranta a szerelem mellett. Az a minimum h nem fosztom meg attol hogy sajat gyereke legyen, hogy az o kvazi genetikaja is tovabboroklodjon. Ha anno egy gyermektelen novel talalkozik, ket gyermeket vallalt volna, igy most egy baba lesz (anyagilag es figyelmileg is egyet birunk el).

En ezt az "aldozatot" tudom meghozni erte, orommel. Egyebkent amikor mar van 2 onjaro gyereked,kialakult nyugis elet,munkad ahol elismernek, nehezebb az ujrakezdes babazassal, de szerettem babazni es meg nagyobb orom h vele tehetem.


15hkm

2020. máj. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
89%
igen
2020. máj. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Most 10 és 8 évesek az előző házasságból született gyermekeim, 8 hónapos a közős babánk és szeretnénk még egyet. Nekünk így tökéletes.
2021. ápr. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
35%

Ha neki még nincs gyereke, akkor nyilván kell, ha ő is akar. Önzőség lenne elvenni tőle ezt a lehetőséget. De akkor időben tisztázni kell, hogy még legyen ideje mást keresni.

Ha nem vállalod be, akkor majd szül neki más. Sajnos több párt ismerek, akik emiatt váltak el.

2022. febr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
44%

Igen előzö házasságombol van 3 kisfiam.

Meg ismerkedtem a párommal nem volt tabu téma most várjuk a babocát 😊

2022. febr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!