Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek hogy viselkedett a...

Nektek hogy viselkedett a hajatok terhesen?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, hogy milyen szép és dús lesz a terhesek haja, nem hullik stb. De bezzeg a szülés után, mint a hó. Nekem mindig nagyon hullott a hajam, és ez terhesen mit sem változott. Igazából nem mondhatom se hogy több, se hogy kevesebb hajam hullana. Az tény hogy gyorsan nő.


Na de ha mindazok mellett, hogy nem lett dúsabb, még szülés után ki is hullik, az tuti, hogy a falnak megyek.


Vagy ha most nem állt meg a hullás, akkor terhesség után nem lesz az a felesleg, ami kihulljon és nem fog történni semmi?


Nektek hogy volt?



2019. nov. 11. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hullott terhesség előtt, terhesen, és szoptatás alatt.

Utóbbi annyira h ki kellett világosíttatni a hajamat, mert a sötét hajamból olyan kevés maradt, h látszott a fejbőröm. Szörnyű volt

2019. nov. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez remekül hangzik 🙈😃 végül is nullás géppel meg nem csináltam frizurát magamnak de még eljöhet a pillanat ezek szerint.
2019. nov. 11. 21:51
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Nekem annyi babahajam lett a 9 hónap alatt, hogy gyakorlatilag nem tudom copfba kötni, mert kb a hajam felét nem tudom belefogni. A héten fogok szülni, szóval a továbbiakat biztosra nem tudom.


De az előző gyerekkel a szoptatás alatt a hajam fele kihullott, szóval most is erre számítok.

2019. nov. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig hullott, most terhesen sincs ez másképp. Nekem annyit változott, hogy gyorsabban zsírosodik, ez mondjuk elég idegesítő.
2019. nov. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség előtt vékony szálú és hulló hajam volt, a homlokom oldalain már kikopott. Terhesség alatt kétszer annyi hajam lett, és a kopaszodás helyén dús babahaj nőtt.

Kíváncsi leszek szülés után milyen lesz, nem szeretném elveszíteni :(

2019. nov. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan mint előtte. Hamar zsírosodó, homlokom felett korpásodó, lapos, nehezen fésülhető, könnyen kócolódó, pókháló vékony, de sok haj. Talán kicsit gyorsabban nő, de nekem alapból.
2019. nov. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Terhesen nem hullott elsőnek..

Dús gyömyörű..


Szoptatás után 5 hónappal a fejbőröm is látszott, cserébe gyosan nőtt, hamar olyan lett, mintha frufrum lenne.

Mire ezek 4 cm-esek leztek, addigra szoptatás meleltt újra babát várok..

Most sem hullik..dúsabb is.

Hetente alig kellene mosni,

Állaga szárazabb, nem olyan szép, mint elsőre, a majdnem göndör hajam egyik tincse egyenes, másik hullámos, harmadik höndör..

Így a hajfotmázók jó barátok, de nem tesznek jőt a hajnak.

Cserébe a derekamig ér..és egyáltalán nem törik.

2019. nov. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Coffelia ***** válasza:
100%
A terhességem végére dupla annyi hajam lett, gyönyörű volt, imádtam. A szülés után pár nappal már elkezdett hullani, de annyira, hogy az mar undorító volt, kötegekben szedtem fel a párnámról minden reggel, minden egyes fölsöm tiszta haj volt, folyton porszívóztam... blehh... És nem állt sehogy, erőtlen, lapos lett. Minden babahajam kihullott, a halántékom felett tisztára eltűnt a hajam. Ekkor vállig levágattam és rakattam bele tartós hullákot, mert már megőrültem a szopott gombóc fejtől, akartam bele valami dúsítást. Ez bejött, és hamarosan nőni kezdett, a kisifiam kétéves korára már teljesen visszatért a szülés előtti állapota. Csak őszebb... tutira az alvásmegvonás legdurvább hónapjaiban őszült meg ennyire...
2019. nov. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt nem igazán hullott és erősebbnek éreztem viszont szülés után hónapokig hullott,gyorsan zsírosodott,korpásodott,száraz lett.Biovanne kapszulát szedtem meg multivitamint és csak hetente 1x mostam hajat.Elvileg szülés után 7.-8.hónapig normális de ha utánna sem múlik a túlzott hajhullás akkor doki.
2019. nov. 12. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem hullott. Terhesség alatt extrém módon zsírosodott, megmostam reggel estére már megint meg lehetett volna... Most hogy szoptatok viszont ez megszűnt, heti egy hajmosás mellett is olyan mintha mindig frissen lenne mosva. :D
2019. nov. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!