Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek hogy viselkedett a...

Nektek hogy viselkedett a hajatok terhesen?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, hogy milyen szép és dús lesz a terhesek haja, nem hullik stb. De bezzeg a szülés után, mint a hó. Nekem mindig nagyon hullott a hajam, és ez terhesen mit sem változott. Igazából nem mondhatom se hogy több, se hogy kevesebb hajam hullana. Az tény hogy gyorsan nő.


Na de ha mindazok mellett, hogy nem lett dúsabb, még szülés után ki is hullik, az tuti, hogy a falnak megyek.


Vagy ha most nem állt meg a hullás, akkor terhesség után nem lesz az a felesleg, ami kihulljon és nem fog történni semmi?


Nektek hogy volt?



2019. nov. 11. 21:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem változott. A hajamra voltam a legbüszkébb. Terhesen hullámos lett, ami szülések után elmúlt, de nem hullott jobban, mint előtte.
2019. nov. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még sötétbarnára festettem a hajam. Terhesen gyönyörű volt. Dús, gyorsabban nőtt, csillogott, szóval álom volt. Szülés után valamennyire elkezdett ez hullani, de én rosszabbra számítottam. Viszont brutál korpás lett és a folyton ledobta a festéket a hajam.
2019. nov. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Titkok a gyerekvallalasrol amikről senki sem beszél 😃 köszi csajok. Max akkor visszaterek a rövid hajhoz, ha gaz lesz a helyzet. Mindig leszólják az olyan nőket akik levágatják a hajukat szülés után. De lehet nem véletlen???
2019. nov. 12. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!