Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki, mikor tudta letenni a...

Ki, mikor tudta letenni a cigit? Baba tervezés előtt? Már terhesen?

Figyelt kérdés

2019. dec. 2. 18:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk még szó sem volt gyerekről, de úgy döntöttem leteszem, mert terhesen sem lenne könnyebb. 6 év múlva lettem terhes, szülés urán rágyújtottam mert megkívántam. Nagyon jól esett, de hál' Istennek 3 doboz után újra jött a gondolat és azóta nem is hiányzik. Tesóm pl.elsönél nem, de végig cigizett a 2.terhessége alatt. Egyik gyereknek sincs baja 🙂
2019. dec. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Első terhességemnél mikor elkezdtünk próbálkozni, és a szoptatás végéig nem gyújtottam rá (összesen kB 3 évig). Második terhességemnél a pozitív teszt után nem gyújtottam rá, 2,5 év kihagyás után ismét rászoktam. Ezután 7 évig cigiztem még, pár hónapja úgy döntöttem, hogy elegem van a cigiből és nyár közepe óta nem gyújtottam rá.
2019. dec. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
51%

1 éve próbálkozunk a babával.


Eddig gyenge voltam, mindig mondtam "majd a pozitív tesztnél"


Hétvégén utána számoltunk, havi 70ezer ment el kettőnknek cigire (napi egy doboz)


Már értjük, hova tűnt mindig a pénz.

Másik.. rossz lett a hormon eredményem, nem akarok még a cigivel is rontani az esélyeimen.

Arról nem is beszélve, kb fél évig benned marad a nikotin. Namost, ha én a pozi tesztnél rakom le, akkor a babám még majdnem a születéséig kapja, igaz kisebb mértékben mintha szívnám.

Inkább azt a pénzt félretesszük, most újítjuk a lakásunkat, inkább negvesszük a minőségibb parkettát, drágább függönyt, babakocsit stb (már babaszobának lesz berendezve az egyik szoba)


Úgyhogy vasárnap vettem még egy dobozzal, az tegnap reggel elfogyott, tehát egy cigimentes vagyok. Nem mondom, hogy nem hiányzik, az előző próbálkozásoknál ölni tudtam volna egy szálért, most jól elvagyok


Agyban kell eldönteni, amíg ott nincs meg, hiába..


Bocsi, kicsit hosszú lett:)

2019. dec. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
82%

* egy napja cigimentes


Bocsánat

2019. dec. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
68%

14es 😅 Hát már ne is haragudj de az, hogy egy napja nem gyujtottál rá az ég világon semmit nem jelent. 😅 Kb olyan ez a szöveg mintha évek óta nem dohányoznál aztán benyögöd, hogy egy napja cigi mentes 😂

Több próbálkozásom is volt már eddig max 3 hónapig nem cigiztem de akkor sem volt ekkora szám mert tudom, hogy ezt nem lehet még leszokásnak nevezni.. Hozzáteszem még nincs gyerekem de Istibizi ahogy lesz egy pozi teszt a kezembe nem gyujtok rá többet 😁

2019. dec. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg úgy leosztotta a lapokat a 14es,mintha 10 éve leszokott volna...
2019. dec. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

1 evvel az eles probalkozas elott.

Nagyon eros dohanyos voltam, masfel/nap, szerettem is cigizni, de egyik naprol a masikra letettem.

Aki azt mondja, h nehez, nem tudja, az csak nem akarja.

Az elso 2 nap nagyon nehez, konkretan orakat neztem, h na, mar 6 oraja nem gyujtottam ra.

Utana egyre konnyebb.

Osszessegeben az elso ket het, ami nehez.

Ez 3 eve volt. Meg a mai napig almodom, h cigizek 😱

De soha nem kezdenem ujbol..

2019. dec. 4. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
15%
Jó nagy tuskók vagytok. Nem fogok magyarázkodni, mit, miért és hogyan teszek. A véreredmény és egyéb eredmények erősen ösztönöznek, szóval engedjétek már meg, hogy válaszoljak a kérdésre. Ha nem tetszik a válasz, nem kell reagálni rá
2019. dec. 4. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
58%
17-18: a maraton is egy lépéssel kezdődik.
2019. dec. 4. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Rögtön amint pozitívat teszteltem.
2020. jan. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!