Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki, mikor tudta letenni a...

Ki, mikor tudta letenni a cigit? Baba tervezés előtt? Már terhesen?

Figyelt kérdés

2019. dec. 2. 18:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
Én nem tettem le. Végig cigiztem a babával. Az előzőkkel is. Mivel ez egy anoním oldal azt is leírom hogy naponta iszom is elég régóta, így terhessen is azt tettem. Az uram alkoholista. A gyerekeim mind picik és nagyfejűek. A fiúkkal jól kiszúrtam, egyik se lesz 160 centi se.
2020. febr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél a hányingerek kezdetén tettem le, majd amíg szoptattam se gyújtottam rá kb 2,5 évig , aztán visszaszoktam. Újra elkezdtük a próbálkozást, letettem, pár hónapra terhes lettem, de 14.héten elhalt a terhesség. Aztán gondoltam a cigi ezek szerint semmiről sem tehet, újra rágyújtottam, terhes lettem megint, de méhenkívüli volt élő 2 hónapos babával. Nos! az esélytelenek nyugalmával, egy petevezetékkel letettem a cigit jan 1-jén, nem ittam egy korty szeszt sem és valentin 34 évesen újra terhes lettem. Tehát a leszokás jó! Bár a saját esetemből következtetve, cigivel vagy anélkül is terhes lettem 1-2 hónap alatt. Cigi nélkül is volt baj, cigisen is volt baj. Nem szabad tetőzni a gondokat, de anyósom két gyereke, anyámnak itt vagyok én, és rengeteg ismerős és családtag tojt rá, hogy napi minimum egy doboz elment terhesen ... és mégis itt vagyunk asztma és minden egyéb mentesen. Mindenkinek sok szerencsét, boldog babavárást, jó egészséget. A sors és a genetika nagy úr, én is vallom, hogy fő az egészség, de sajnos be kell látnunk, hogy az esetek többségében mi magunk nem tehetünk arról, ha baj van :( Most pl. nagyon elszánt vagyok, hogy többet soha sem gyújtok rá! Reméljük, hogy így is marad! Jah és a jó példa :) Azt mondják, ha cigizel, a gyerek is fog. A férjem szülei szinte láncdohányosok, de soha egy szálat sem szívott el, undorodik tőle. Az apja alkoholista, de ő tudja mi a mértékletesség. Szép is az élet! Éljük a lehető legjobban a körülményekhez képest :D Puszi!
2020. máj. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!