Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy mentetek kórházba...

Ti hogy mentetek kórházba taxi vagy megvártátok a mentőt?

Figyelt kérdés
Fiammal többször kellet hivni őket jöjjenek már ,sűrű fájásaim voltak. Mire ide értek kb toló nyomásaim voltak ,pont mire be értünk el is fojt a magzat víz. Onnantól már nagyon hamar meg is szültem .
2019. dec. 5. 05:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Van autónk, a férjem vitt be
2019. dec. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
55%
Azért a szülés nem egészen úgy van, mint a filmekben. A magzatvíz elfolyása után még órák múlva szülsz. Nyugodtan le lehet indulás előtt zuhanyozni, átóltözni. Így a mentő indokolatlan, sok helyen nem is szeretik, és nem is küldenek, ha más, sürgős, életveszélyes állapotban lévőtől veszed el. A saját autótokkal, taxival nyugodtan lehet menni, még akkor is, ha másik városban van a kórház, beértek az igazi akció előtt. Természetesen koraszülésre nem vonatkozik.
2019. dec. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Mindkétszer a párom vitt be. Elsőnél 8perc volt a kórház, másodiknál 20. Hajnali 4kor mentünk be mind2x. Forgalom nem igen volt. Mind a két alkalommal eltűnt mehszajjal,elsőnél 9ora otthon vajúdással, 3ora múlva lett meg. Most született szeptemberben a második, 5ora itthon vajúdás után 30perc kórházban töltött idő múlva lett meg a fiam. Én valahogy éreztem mikor kell menni. Bár a másodiknál eléggé ki volt centizve.

Ha nincs autó, akkor olyan taxist kell keresni aki tuti bevisz. Amúgy szerintem rendszeres 5percesekkel már be lehet menni.

2019. dec. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
63%
A férjemmel mentünk természetesen mindegyik gyereknél. 2x is megmentették a kisbabám életét a mentők, ne haragudj, de undorítónak tartom, hogy te egy szüléssel elvennéd az életmentés lehetőségét valakitől.
2019. dec. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Autó / férjem vitt/


8 perces fájásokkal indultunk 65 km-es útra, 2 percesekkel, elfolyt magzatvízzel értünk be.

2019. dec. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Nem akkarnám senkitől elvenni hogy pont hozzám jön a mentő sima szülés miatt . De ha beindulnak a fájások nekem eddig mindig hamar meglett a baba . Hozzá teszem 3. Babát várom . Mondjuk magzat víz a taxiba folyna el nem hiszem hogy örülne a taxis . Stb
2019. dec. 5. 07:13
 7/30 anonim ***** válasza:
30%
És b+ "naccsaládosként" nincs egy egy kurwa autótok??
2019. dec. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nincs autónk igen de hogy megnyugtassalak férjem most teszi le a jogsit . Nem ez volt a kérdésem 😁😁
2019. dec. 5. 07:21
 9/30 anonim ***** válasza:
72%

Utolsó


Képzeld már el, ha van autó is./ Bár Bp.-en sokan nem tartnak..mi sem tartottunk sokáig.../


Szőval 2 gyerek otthon.. apjuk dolgozik.

Legalábba szomszédot áthívod, hogy vigyázzon rájuk..te nem vezethetsz, vagy épp az apa van el a kocsival....



Nálunk nincs taxi ... a legközelebbi abban a városban van, ahol a közelebbi kórház is van (23 km)


Javaslat: ha elmegy a magzatvíz, hívj mentőt...!



U.í.: A magzatvíz, és. És amúgy minden "ly"-nal folyik 😉


5.

2019. dec. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
59%

Mert utolsó, kötelező az autó, meg a jogsi csak azért mert van 3 gyerekük? Nagyanyám akinek 8!!! Gyereke volt, és hírből se tudták mi az az autó, mégis felnevelték őket.


Anyósom vitt be, ha nem ért volna rá, taxit hívtunk volna. Mentőt semmiképp nem hívtam volna, mire kérnék megszülök. Most vagyok várandós a 2. Babával, mostmár van kocsink meg jogsink, a férjem fog bevinni.

2019. dec. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!