Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy mentetek kórházba...

Ti hogy mentetek kórházba taxi vagy megvártátok a mentőt?

Figyelt kérdés
Fiammal többször kellet hivni őket jöjjenek már ,sűrű fájásaim voltak. Mire ide értek kb toló nyomásaim voltak ,pont mire be értünk el is fojt a magzat víz. Onnantól már nagyon hamar meg is szültem .
2019. dec. 5. 05:33
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
83%
Én taxival mentem, gyorsabban kiér, mint a mentők. A magzatvizem elfolyt, tettem be egy tenát, nem volt gond, hogy szülni visz, egyébként 30ezer forint a taxi tisztíttatása általában ha baleset történne, de szerintem ez csak a részegeknél szokott előfordulni.
2019. dec. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
35%
Autóval.
2019. dec. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
83%

Komolyan az autón kell pörögni, mert autó nelkül nem lehet gyereket vállalni?

Amúgy meg ennyi erővel ahhoz az időshöz se szabad mentőt hívni aki azért lesz rosszul nyáron a melegbe mert keveset ivott Ha már ennyire osztja mindenki a szülő nőket. Van ám tolerancia tenyleg...nem értem mi ez az ellenségeskedés a terhesekkel

2019. dec. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
92%

Hívj nyugodtan mentőt. Nekem mentős mondta, hogy nyugodtan lehet mentőt hívni, ha beindul a szülés. Azért az érdekes, hogy a taxi előbb odaér, mint a mentő, ezt megindikolhatnátok, hogy miért?

Ha a taxi dugóba kerül, akkor a taxis vezeti le a szülést? Én nyugodtabb lennék egy mentőben, mentőtiszttel. Szülés közben is lehetnek veszélyes dolgok. Igen, mínusz egy kocsi a mentőállomáson, de súlyos esetkhez is marad kocsi és nem hiszem, hogy szüléshez rohammentőt küldenek. Kérdező, nyugodtan hívj mentőt, nem veszik le a fejed.

2019. dec. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
80%
Engem a férjem vitt be, de túl korán mentünk ezért hazaküldtek, de a lelkemre kötötték, hogy ha elfolyik a magzatvíz mindenképp hívjunk mentőt. Ha nem lett volna akkor épp itthon a férjem akkor tesóm, apám, szomszédunk is ígérte, hogy bevisznek a kórházba. Volt példa hogy tűzoltóautóval vittek a környékünkről egy nőt szülni, mert akkora hó volt, hogy csak az ő autójuk tudott ide utat törni. Én nagyobb biztonságban érezném magam a helyedben, ha mentő vinne be.
2019. dec. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
25%

Én azt nem értem, hogy 3.gyereknél ez még kérdés?

Hát ahogy eddig csináltad, úgy kell most is. Sima szülés miatt mentőt riasztgatni meg...

Ha eddig meg tudtátok oldani, akkor most mi a kérdés?

2019. dec. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
54%
24-es. Jól gondolod, szüléshez nem rohamkocsit fognak küldeni, hanem mentőgépkocsit. Így hát te idegeskedhetsz, hisz az nincs mentőtiszt! Mentőápoló és mentőgépkocsivezető van rajta. Nem is a személyzet lenne a gond, a körülmények. A mentőautó nem alkalmas a szülésre. Arra a szülészet van. Egyéb iránt megindult szülésre érdemes mentőt hívni. Ez így van. Aztán, hogy tudjuk-e, hogy ez mit jelent...
2019. dec. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
57%
Engem párom vitt be autóval, de csak azért, mert szombat volt és nem dolgozott. Viszont ha épp munkaidőben történt volna, taxival mentem volna be. Magzatvíz sem folyt el, s még ki sem voltam tágulva, így nem kellett attól félni, hogy idő előtt beindul a szülés. Persze vannak extrém gyors szülések, de elég ritka számban.
2019. dec. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
75%

2es!

Az első fajastol 2 órán belül meg lett a baba, úgyhogy nem mindenki ér ra tusolni, szépítkezni 😃 mi beértünk a korhazba es ugy ahogy voltam fel az ágyra, mert jon a baba...


Amúgy autoval mentunk be, tettem az ülésre magam alá nejlon t, meg 2-3 törölközőt , hogy ha folyik a víz, ne az auto bánja 😅

2019. dec. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
82%
Itthon folyt el a magzatvíz, felhívtuk a kórházat, hogy mentőt kell-e hívni, vagy mehetünk kocsival? Azt mondták, mindenképpen várjam meg a mentőt, mert csak fekve utazhatok, mivel előre eshet a köldökzsinór.
2019. dec. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!