Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt, akinek barnázás/vérzés...

Volt, akinek barnázás/vérzés mellett egészséges terhessége, babája lett?

Figyelt kérdés

7. Hétben járok, 5. Hét óta barnázás miatt gyógyszert szedek (Pogesterone Exeltis) . Tegnapelőtt kevés friss piros vérzésem is volt, mentünk dokihoz, mondta, hogy a babával minden oké, volt szívhang, zárt a méhszáj, a méhemben nem látott vérzésre utaló jelet. Azóta viszont erősebb a barnázás, mint előtte volt (de friss vérzés azóta sincs). Azt mondta, hogy most már mindennek rendben kell lennie, de cseppet sem nyugtat, hogy azóta is barnázom. Ő nem tulajdonított neki nagy problémát.

Tudnátok bíztatni pozitív tapasztalatokkal? Annyira megijesztenek azok az írások, ahol mondták, hogy megállt a szíve, a 12. heti uh-n látták, hogy már nem él, stb.



2019. dec. 20. 07:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Én a 8. héten jöttem rá, hogy terhes vagyok. Megjött egy menzeszem, aztán megjött mégegy, kicsit kevesebb mennyiséggel, de ugyanolyan fájdalmasan, majd a 7. hét körül még egy. Ez már nagyon enyhe barnázás volt csak, de erős görcsökkel járt. Akkor kezdtem összerakni a képet, hogy ez valahogy nem volt normális és a reggeli kávé szagától is rosszul vagyok újabban. Nem kifejezetten álltunk rá a tervezésre, de úgy voltunk vele, hogyha jönni szeretne, jöjjön. Szóval a 7. heti fura "menzeszem" után csináltam két tesztet és miután mindkettő pozitív lett, elmentem orvoshoz. Nekem azt mondta ez nem olyan ritka, mint gondolom. Még a következő két "ciklusomban" is barnázgattam.

A terhességem rendben volt, egészséges babánk született a kiírt idő után 4 nappal. :)

Egyébként korábban sajnos volt egy vetélésem is. Ott egy rendben zajló menzesz után 2 héttel kezdtem iszonyatosan görcsölni és annyira vérezni egyik pillanatról a másikra, hogy bementem az ügyeletre. Ott állapították meg a vetélés tényét. Annak ellenére, hogy szintén nem tudtam róla, nagyon megviselt és iszonyatosan sokáig gondolkodtam mindkettőnél hogy nem vettem észre és vajon én tehetek e a vetélésemről.

2019. dec. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Sajnálom, akik szintén átmentek vetélésen, borzasztó dolog. :(


Milyen jellegű volt a barnázásotok? Nekem hol jobban, hol kevésbé látszik, törlésnél mindig, és a múltkori enyhe vérzés óta néha nyálkás-nyálós sötétbarna, néha meg kicsit halványabb, de mint a - bocsánat - kakaó, olyan színű.

2019. dec. 20. 16:47
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességem alatt 10x véreztem. Rosszul tapadt a lepény alul.

Másodiknál 5x 2 cm hematomával együtt.

2019. dec. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen én 2szer is ömlöt belőlem a vér . Elsőre mentő vittbe de mondta hogy hiába sietünk ha így vérzek biztos elment a baba . Másodjára nagyon véreztem de kiderült hematomám van azért vérzek . De szerencsére nem történt baj . Most lesz 4 éves 🙏
2019. dec. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Sziasztok 2napig tartó vérzésem volt ma ált el.. barnázással indult enyhe görcsel járt. 5+4 hetes vagyok.. Ma voltam miatta dokinál hüvelyi uhval vizsgált nem látott semmit mondta ha pozitiv jövő héten is a teszt menyjek vissza (4 pozitiv egyre erősödő teszt _2 a vérzés után) szerintetek? Nagyon tanácstalan vagyok :( :( már volt egy missed abom fél évvel ezelött
2020. jan. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Mi lett veled? Ugyan ebben a helyzetben vagyok most.
2020. máj. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Szia

15ös vagyok .. Elment az a baba sajnos 😔

2020. máj. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom!! :( :( :(
2020. máj. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mizu veled kedves kèrdező?megmaradt a baba?
2023. máj. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Igen, 2020.08.03-án megszületett. 😊 idén már megy oviba.
2023. máj. 21. 08:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!