Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek a második terhesség...

Izabella220 kérdése:

Nektek a második terhesség nehezebb vagy könnyebb volt? A szülés jobb vagy rosszabb volt?

Figyelt kérdés
2019. dec. 26. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Mind a 4 várandósságom csodás volt, soha nem voltam rosszul, nem fájt semmim, tudtam aludni... ha csak ezen múlna, lenne vagy 100 gyerekünk. 😄 Az első indítás után császár lett, a többiek indultak maguktól és vbac születtek. 😊
2019. dec. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Terhességből a második nehezebb, 4-szer voltam kórházban. Szülés viszont könnyebb volt
2019. dec. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Rosszabb volt a terhesség és a szülés is. De a szülés legalább gyorsabb volt.
2019. dec. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb maga a terhesség, viszont 35hétig hánytam a másodikkal ami az elsővel egyszer fordult elő. De annyira más ezt leszámítva, még a sötét csík sem jött ki a hasamon. Viszont a szülésem program császár lesz.
2019. dec. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

Másodikkal könnyebb volt. A szülés ugyanúgy fájt, de nem volt komplikáció, mint az elsővel.

A harmadik viszont a másodikhoz képest rosszabb, nehezebb volt.

2019. dec. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A terhesség ugyan olyan volt, mintaterhesség volt mindkettő, úgyhogy nem panaszkodom. A második szülés gyorsabb volt, de ugyan úgy fájt. A szoptatás mindkét esetben borzalmas volt, a regenerálódás a második után gyorsabb volt.
2019. dec. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a masodik terhesseg es szules is remalom volt! Az elso semmi, de a masodik huhhhhh.
2019. dec. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Terhesség könnyebb, szülés nehezebb
2019. dec. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2.terhesség nehezebb volt. Egész végig fájdogált a hasam, magnéziumon éltem. A vége felé már a derekam is nagyon fájt, az ágyból alig tudtam felkelni.

Viszont az 1.szülésem nagyon nehéz és hosszú volt. Végig ezen stresszeltem magam a 2.terhesség alatt, hogy mi van ha ez is olyan lesz. (Sokszor megfordult a fejembe, hogy a császárnak jobban örülnék azok után...) 2.szülésem végül tényleg császár lett, fájásgyengeség+nulla tágulás miatt. Nekem így sokkal jobb volt. Az elő szülés nagyon megviselt.

2019. dec. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nehezebb. Maga volt a pokol, ahogy a szüles is. Még jó,hogy 2gyereket terveztünk csak.
2019. dec. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!