Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy jelentettétek be férjetek...

Hogy jelentettétek be férjeteknek/párotoknak, hogy kisbabátok lesz?

Figyelt kérdés

2020. jan. 24. 21:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
85%
Nekünk is tervezett volt, reggel felkeltem, csináltam egy tesztet, ő még aludt, kijött halványan a második csík, felkeltettem, megkérdeztem, hogy ő is látja e a csíkot :D ( bár felrakhattam volna ide is, hogy 40en elmondják, hogy van csík vagy hogy full negatív, én inkább az illetékest kérdeztem meg 😀) Szóval a kérdéssel közöltem, szerintem ennek nem kell olyan nagy feneket keríteni, hiszen egy 2csíkos tesztből jó is és rossz is elsülhet. Majd az első UH! Az sokkal izgalmasabb.
2020. jan. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
50%

Az orra alá dugtam a tesztet.

Mi az, hogy körítést akar mellé...? Ez csak nekem furcsa? Hogy így "megrendeli", hogy neki aztán legyen nagy műsor csapva? Hmm. Nem túl szimpatikus. Ez a közös gyereketek, nem valami mutatvány.

2020. febr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!