Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után a korházba ti...

Szülés után a korházba ti vittetek ennit? Mit? Gyümölcslevet lehet inni? Abból milyent mert gondolom a savanykás nem igazán jó ötlet de nem tudom.

Figyelt kérdés
2020. jan. 31. 16:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
Nekem minden csecsemős mást mondott mikor bejöttek. Az egyiktől azért kaptam, mert szűrtet, a másiktól, mert rostosat ittam. Az egyik azt mondta egyek csokit, kell az energia, a másik, hogy fájni fog a baba hasa tőle. Egyébként sajtos pogácsát ettem, húslevest, natúr csirkemellet és rizset hozattam be egyik nap ebédre. Zöldsegeket nem mertem enni.
2020. jan. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek😊
2020. jan. 31. 17:59
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon ízlett a kórházi kaja, így én főtt ételt nem kértem otthonról.

Mentes vizet és sok rostost hoztak (piros gyümölcsös multivitamin), meg kekszeket, ropit.

2020. jan. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 SHARON TATE ***** válasza:
49%

Alapból csomagoltam rostdús reggelizőkekszet ez jól esett a bent adott reggeli italhoz (tea tejeskávé hideg tej stb)

Volt hűtő a férjem hozott be zárható dobozban szeletelt szalámit szeletelt sajtot ami jól jött ha nem a fogamra való felvágottat adtak.

Sok sok gyümölcsöt és mentes vizet egy zsugorral.

2020. jan. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Mentes vizet hordott a férjem be, naponta 2 üveggel, ezen kívül minden nap hozta a másfél literes üvegbe a szoptatós teát.


Megettem az ebédet, nem volt nagy szám, sőt nagyon nem, de egyszer borzalmas volt a másodikféle. Azt se tudtam mi az. Egyágyas szobában voltam, volt bent hűtő, hozattam be szalámit, vajat, sajtot, legtöbbször szendvicset ettem. (Reggelire+vacsira) A főtt kaja valamiért nem kellett, nem kivántam. Mindig volt bent rágcsálnivaló is, jól esett egy kis ropi vagy keksz.

2020. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
73%

Én valamiért a "levekre" voltam ráállva.

Értsd: gyümilé,tea,leves stb

Szilárdat alig kívántam.

A lidl üveges banán+répa rostos léből 2-3 is lement.

Tejből ami belémfért és amíg volt a konyhán.

Joghurtok,puding..

Mai napig nemtudom miért ezek mentek csak le..mert ez itthon se változott jó ideig.

Mondjuk már a szülőszobán folyni kezdett a tejem,később leadó is lettem mert irdatlan sok volt.

2020. jan. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak Jogobella epres ivójoghurtot bírtam inni, meg citromos ásványvizet. Enni nem vittem semmit, ahol én szültem jó kaja van. A férjem hozott néha péksütit, de mindig hazaküldtem vele, vagy a nagyfiam ette meg.
2020. jan. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!