Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák! A biológia tanárom...

Anyukák! A biológia tanárom tényleg ilyen analfabéta?

Figyelt kérdés

Emelt biológián vagyok, és a terhesség menetét vesszük. Egyszer a tanárnő belekezd, hogy a császáros szülés a legjobb, mert nem érzel semmit, és fajaldaom nuku kB. A nővérem tavaly szült császármetszéssel, és nem volt csokitorta :D

Saját tapasztalt, nektek is ilyen "mesés" volt a császármetszés?



2020. febr. 11. 18:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
97%

Császárral szülni tényleg jó, nem érzel semmit, fájdalom nuku, 15perc az egész, igazat mondott!

Na de ami utána jön, mikor kimegy az érzéstelenítő... Na, az durva :D

2020. febr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
16%

Nekem elso termeszetes volt, masik csaszar. Na aki azt mpndja, a csaszar faj, ugy hogy nem volt termeszetes szulese, fel tudnam pofozni.


Igen a csaszar faj a seb miatt, de osszehasonlithatatlan a termeszetes szulesnek azzal az ajulas-fajdalmaval, amikor erzed hogy itt lehet hogy tenyleg meghalsz, de nyomod, mert legalabb a gyereked eletben akarod tudni.


A csaszar az nem szules! A csaszar szultetes. Csaszarnal az anyan semmi felelosseg. Nem kell aggodnia hogy rajta mulik a baba egeszsege, hogy oxigenhiannyal szuletok e, hogy nehogy benn ragadjon a szulocsatornaban. A csaszar igen is a termeszetes szuleshez semmi.


Es kovezzetek meg, de igazam van!

2020. febr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
97%
Oké hogy maga a műtét nem fáj mert érzéstelenítenek, de azért utána nagyon szar ám. Már ahogy megy ki az érzéstelenítő. Aztán felállni..... Meg aztán még vagy 3 napig sírva tüsszentettem.
2020. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
7%

Es nem, a biologia tanarod nem analfabeta, te vagy bekezelt es tudatlan.


Amig nincs sajat tapasztalatod, inkabb bolcsebb csendben lenni.

2020. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
85%

12

Inkább fogd be a pofádat. Igen akit sürgősségi császárra tolnak be a műtőbe, az nem félti a gyerekét. Az meg teljesen jó buli, hogy nem tehet semmit. Nincs ráhatása a dolgokra. Igen ez egy leányálom. Ja és lelkileg anélkül is nehéz feldolgozni, hogy a hozzád hasonlók psttognának,hogy ez nem is szülés

2020. febr. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
13%

Kedves 15 os!


Mint irtam, a masodik szulesem csaszar volt. Szerinted egy termeszetes szules utan jo kedvembol csaszaroztak meg???! NEM! A csaszar sosem jelent jot. De az elozmenyekhez nincs itt senkinek koze, miert irtam volna regenyt? Hogy engedhetsz meg magadnak ilyen alpari hangnemet ugy, hogy nem ismered a masik oldalt?!


Itt mas volt a kerdes! Biologiarol van szo, itt nem a terhesseg meneterol. Olvasd vegig a kerdest!



Es kikerem magamnak ezt a buta hangnemed! En a kerdest megvalaszoltam tapasztalat alapjan. Te csak sertodesbol kiabalsz itt.

2020. febr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező: hagyd rá, boldog tudatlan.
2020. febr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
85%
És te hogy engedheted meg magadnak, hogy azt mond, hogy aki császárral szül az nem is szül. Ritka gusztustalan felfogás.
2020. febr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
89%

Ha van itt olyan aki most SZÜLT császárral és olvassa ezeket a sületlenségeket amiket 12 ír:

Igenis szültél te is. Egy csodát hoztál a világra. Nem vagy semmivel sem kevesebb vagy gyengébb mint aki természetesen szült és fontos, hogy nem a te hibád, hogy nem sikerült természetesen. Ne is figyelj az ilyen emberekre. Megfogod tanulni szeretni a testedet újra. Igen azt a heget is. Mert rájössz, ha nem lenne az a heg, akkor nem lehetne veled a gyermeked.

2020. febr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
95%

Itt nem is az a lényeg, hogy mi fájdalmasabb. Biológia tanárként nem mondhatja, hogy a császár jobb.

A baba tüdejének éréséhez kell a szülőcsatornán való átpréselődés, ezért -hacsak nincs olyan tényező, ami kockázatossá tenné - a természetes szülés a jobb.

2020. febr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!