Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák! A biológia tanárom...

Anyukák! A biológia tanárom tényleg ilyen analfabéta?

Figyelt kérdés

Emelt biológián vagyok, és a terhesség menetét vesszük. Egyszer a tanárnő belekezd, hogy a császáros szülés a legjobb, mert nem érzel semmit, és fajaldaom nuku kB. A nővérem tavaly szült császármetszéssel, és nem volt csokitorta :D

Saját tapasztalt, nektek is ilyen "mesés" volt a császármetszés?



2020. febr. 11. 18:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
80%
A biológia tankönyvedben tények szerepelnek és nem vélemények. Az érettségin sem azt fogják kérdezni, hogy mi volt a tanárod nézőpontja a szülésről. Tudod vannak tanárok, akik a gyerekekre zúdítják saját gondolataikat, mert felnőtt társaságban nem hallgatják meg őket :D Szerintem ritka undorító dolog ez. Fiatal vagy, családalapítás előtt állsz, mi jogon befolyásol az életed egyik legérzékenyebb döntésében? (Amit lehet hogy nem is te hozol meg, hanem az orvos)
2020. febr. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
75%
Nekem rettenetes volt a császár, majdnem bele is haltunk mindketten. Pont ez miatt nem szülök második gyereket. :-(
2020. febr. 12. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is ilyen volt. A 6 ágyas szobában 1 olyan anyuka volt, akinszenvedett utána.
2020. febr. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Jezusom 12-es. Most szültem. 48 órát vajudtam, változó intenzitasssal. 2 napig nem ettem, nem aludtam. A kórházban ebből 15,5 órát vajudtam. 3 infuziot toltak belém, 3 antibiotikumot. Iszonyú nehéz szules volt. A végén majdnem meg csaszar lett, de a doki szerencsére megoldotta. 3 komplikáció volt. En sok vert vesztettem. 2x elajultam meg aznap. De ilyen kapitális marhaságot amit te itt osszehordtal... nekem ugyanis minden fajdalmam elmúlt, amint kint volt a baba. Egy percig nem cseréltem volna a csaszarosokkal. Ok is ugyanúgy megszenvednek s gyerekért. 9 hónapig hordják, óvják, ki tudja milyen komplikaciokkal. Majd kvázi kibelezik őket. Na bumm. Mi szetszakadunk. Őket szetszskitjak. Te meg elég primitív módon állsz hozza. Ugyanis volt olyan szobatarsam is, aki 3 óra alatt megszult az első fajastol, és azt mondta, nem is volt vészes. Sőt en is azt mondom, totál túl lehet élni. Minden szules és minden csaszar más. Miért nem lehet ezt felfogni végre minden ítélkezőnek?!
2020. febr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
56%

Én 6 órával a császár után már tudtam sétálni, zuhanyoztam, kivették a katétert, csak felülni meg köhögni nehéz. Első nap este pisiltem, második nap este már ment a másik is, illetve alig vérzek úgy kitörölgettek.


A sebem szépen gyógyul, orvos szerint ha nem gyullad be, alig fog látszani.


DE!

Az összes többi császáros körülöttem kínlódik. Itt vagyok bent a kórházban első kézből jön az info. Nem lehet ilyet kijelenteni, hogy egyik könnyebb mint a másik.


Haza is mehettem volna csak maradni kell a fiam miatt.

2020. máj. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!