Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet fekete babám?

Lehet fekete babám?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon el vagyok keseredve.7 hetes terhes vagyok. Mikor megtudtuk nagyon örültünk a párommal. Elkezdtük a lagzit szervezni a szülőkkel együtt.A párom kicsit barnább bőrű, de nem látszik cigánynak. A szüleimnek miután elmondtuk, rá pár napjára elfívtak engem magukhoz és elkezdtek össze-vissza cigányozni. Meg, hogy fekete gyerekem lesz és az mekkora szégyen. Azt akarják, hogy vetessem el, mert elfordulnak tőlem és, hogy nem fogják a babát szeretni. Az a helyzet, hogy 6 éve már volt egy abortuszom. A párom kinyomozta, hogy a nagymamája apukája volt cigány. A párom apukája barnább mint a párom. Teljesen tanácstalan vagyok. Szerintetek mit csináljak? Már napok óta alig eszem, alszom. Szerintetek lehet fekete babám? Vagy látszódhatnak rajta a cigányság jelei? Üthet a nagypapára a gyerek? Hány generációt mehet vissza az öröklődés? Ha elvetetem 2 abortusz után lehet még valaha gyerekem?

Az a baj, hogy ha elvetetem akkor szét is megyünk. És én ennyi tragédiát nem bírok ki.



2020. febr. 23. 11:36
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
96%
Nemhogy annak örülnél,hogy gyereked lesz ilyen hülyeségeken stresszeled magad. A szüleid eléggé ostobák,ha emiatt akarnak abortuszra küldeni. Inkább örülniük kéne. Különben ha elmúltál 18 éves senkinek semmi beleszólása nincs az életedbe.
2020. febr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
96%

Normális családja van a párodnak ? Normálisan viselkednek ? Normális életet élnek, ami a te értékrendjeinek is megfelel ?

Ha igen, akkor teljesen mindegy, hogy egy nagyszülő roma volt-e vagy sem. Neked is normálisnak kell nevelned a gyereket, és senkit sem fog érdekelni, hogy esetleg sötétebb színű a bőre. Amúgyis lehetséges, hogy valaki kreolabb..


De a lényeg. Te szeretnéd a gyereket ? Fogod szeretni, akármilyen is lesz ? Nem vagy már gyerek, nem a szüleidnek kell helyetted döntenie, hanem neked.

2020. febr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
92%

Annyi számít, hogy a párod és te akarjátok-e a gyereket. Ha igen, akkor onnantól tökmindegy milyen színe lesz, fő hogy egészséges legyen.

Egyébként abban a világban, amiben majd már ő fel fog nőni, a globalizáció és a rasszok keveredésének a korában, egyre kisebb, gyakorlatilag semmi jelentősége nem lesz a bőrszínnek.

A szüleid egyébként jó nagy suttyók, már bocs. Ne törődj velük, mindegy mit mondanak.

2020. febr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
92%

Komolyan azt tennéd, amit a szüleid mondanak? Én biztosan nem tenném.

Az én férjem nagyapja volt cigány, párom kékszemű búzaszőke. A stílusán látszik néha, ha ideges. 2 fiunk van, a nagyobb sötétebb bőrű, olyan napbarnított egész évben, a kicsi rikító fehér bőrű.

Mikor megismerkedtunk akkor is elmondta, anyam is tudja, de soha egy percig nem engedtem, h beleszoljon az eletembe.

Szoval inkabb tartsd meg és legy boldog a pároddal, ne engedd hogy barki kozetek álljon. Nem a borszin a fontos, hanem az, hogy milyen embernek neveled.

2020. febr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
93%

1. Megmondanám, hogy a lagzira csak olyan ember jöjjön, aki a páromat elfogadja.

2. Megmondanám, hogy nem is fogják tudni, milyen bőrszínű lesz az unokájuk, mert sosem fogják látni.


Mérgező szüleid vannak kérdező, állj a sarkadra!


Egyébként igen, képzeld üthet a gyereked a nagypapájára. Nekem is olyan barna bőröm van, mint anyai nagyapámnak és olyan kerek arcom, mint apai nagyapámnak. Ja, és természetesen anyai nagyapám nem cigány, tehát nem kell cigánynak lenni ahhoz, hogy valakinek sötétebb bőre legyen.

2020. febr. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
92%
Ha ez miatt elvetetnéd a gyereket meg is érdemelnéd hogy soha ne ess többé teherbe. Ennyire felszínes nem lehetsz. Ennyi erővel szexelni tudsz a pároddal, de a gyerekét elvetetnéd?
2020. febr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
13%
Mivel esély van rá,én elvetetném és szakítanék is.
2020. febr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
89%

Lehet.

De emiatt abortuszra menni hülyeség. Nem a szüleidnek szülsz unokát. Ellenben, ha te sem tudod elfogadni, ha esetleg kreol bőrű lesz, akkor megkérdőjelezném, hogy a férjedet (és a felmenőit) elfogadtad-e.

Ez esetben elgondolkoznék azon, hogy van-e így értelme mellette maradni, és gyereket szülni neki.

Ha viszont te ezt el tudod fogadni, akkor örülj a babának, más véleménye meg ne érdekeljen. Nem a bőrszín számít.

2020. febr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
83%

Rasszista vagy, a szüleid is azok. Rengeteg baja lehet egy gyereknek, ami tényleg baj, de téged nem az érdekel, hogy mondjuk down kóros-e, hanem az, hogy kicsit barna-e a bőre.

Az a véleményem, hogy vetesd el és ne is akarj gyereket, mert ilyen gondolkodással abszolút nem vagy alkalmas egy gyerek felnevelésére.

2020. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
89%
Akinek a saját tervezett magzatáról ilyen gondolatai vannak az mélységesen szégyellhetné magát. Mennyire kell primitívnek lenni ehhez?
2020. febr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!