Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet fekete babám?

Lehet fekete babám?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon el vagyok keseredve.7 hetes terhes vagyok. Mikor megtudtuk nagyon örültünk a párommal. Elkezdtük a lagzit szervezni a szülőkkel együtt.A párom kicsit barnább bőrű, de nem látszik cigánynak. A szüleimnek miután elmondtuk, rá pár napjára elfívtak engem magukhoz és elkezdtek össze-vissza cigányozni. Meg, hogy fekete gyerekem lesz és az mekkora szégyen. Azt akarják, hogy vetessem el, mert elfordulnak tőlem és, hogy nem fogják a babát szeretni. Az a helyzet, hogy 6 éve már volt egy abortuszom. A párom kinyomozta, hogy a nagymamája apukája volt cigány. A párom apukája barnább mint a párom. Teljesen tanácstalan vagyok. Szerintetek mit csináljak? Már napok óta alig eszem, alszom. Szerintetek lehet fekete babám? Vagy látszódhatnak rajta a cigányság jelei? Üthet a nagypapára a gyerek? Hány generációt mehet vissza az öröklődés? Ha elvetetem 2 abortusz után lehet még valaha gyerekem?

Az a baj, hogy ha elvetetem akkor szét is megyünk. És én ennyi tragédiát nem bírok ki.



2020. febr. 23. 11:36
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
95%
“ Már napok óta alig eszem, alszom. Szerintetek lehet fekete babám? Vagy látszódhatnak rajta a cigányság jelei? Üthet a nagypapára a gyerek? Hány generációt mehet vissza az öröklődés? Ha elvetetem 2 abortusz után lehet még valaha gyerekem? “ itt a lényeg. Ostoba és mocskosul szánalmas vagy.
2020. febr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
92%
De könyörgöm, ha bajod van a cigányokkal, minek fekszel össze egy cigány származásű emberrel? Most gyakorlatilag azon gondolkodsz, hogy elvetesd-e a gyerekedet, aki tőle van, tehát valahol te is lenézed és megveted őket. Akkor hogy lehet, hogy összefeküdni azért sikerül cigány származású emberrel? Nekem ez magas, de komolyan.
2020. febr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok.

Nem akartam offolni, de a kommented miatt mégis megteszem.

2 örökbefogadott fiunk van. A nagynak az anyja roma. A gyerek fehér bőrű, világos hajú, kékes-szürke szemű.

A kicsi vérszerinti szüleiről nem tudunk semmit. Ő nagyon kreol, barna haj, fekete szem. A férjem és én fehér bőrűek vagyunk. A gyerekeink köszönik szépen, jól vannak. Bár a kicsit cigányozták már le (most 10 éves), de tudja kezelni a helyzetet. Hidd el, ha bántani akarják a gyerekek egymást, találnak okot, hogy megtegyék. Ha nem a bőre színe miatt, akkor majd azért, ha szemüveges lesz, fogszabályzót hord, stréber lesz, vagy épp ellenkezőleg, túl buta, kövér, sovány...és még sorolhatnám. Ha így nézzük a dolgokat, senki nem vállalna gyereket, mert mi lesz, ha majd csúfolni fogják? Kapaszkodj meg, fogják. Inkább amiatt aggódj, hogy egészséges lesz-e. A kismamák 99%-ának eszébe sem jut a terhessége alatt, hogy milyen lesz a bőre színe. Az sokkal inkább, hogy nem lesz-e beteg. De ha a külsőségekről beszélünk, az jut még eszükbe, hogy milyen színű lesz a haja, vagy a szeme.

Ne utasítsd el kapásból a babádat csak azért, mert kreol lehet, és emiatt majd hátrány érheti.

2020. febr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Jajj nemár! Ha CSAK a szüleid primitív beszólasa miatt go dolkodtak el ezeb, akkor Te is tudod a valaszt!!! Csomoan nem us tudjak, h van bennük valamennyi roma vér. Ugyan már! Egyebkent meg pl a nővérem feherhez ment ferjhez, megis az egyik gyereke kreolos bőrű, barna haj/szem. Másik gyereke pedig ugyanattól az apától szőke hajú, kék szemű és fehér bőrű. Egyszer volt egy barátom, nagyapja volt allítólag cigany. A srácon semmi nem látszott. Ja és intelligens, okos volt! Ne a szüleid gusztustalan erzelmi zsarolasa legyen a döntő!!!!!
2020. febr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Neeee kérlek! Felnőtt ember vagy ? Akkor felejtsd már el más mit mond! Ez a te életed, csak a szívedre hallgass! Az a baba a te gyereked is! 3 gyerekem van! Apuci nem cigány, csak barna, mégis a két lányom úgy néz ki, mintha kis cigány lányok lennének, de gyönyörűek! Kit érdekel? A fiam meg szőke! Szóval mintha nem is egy család lennénk, de nem a kinézet miatt szeretjük egymást! Könyörgöm! Az sem biztos, hogy barna lesz! Örülj a gyerekednek, meglátod, ha megszületik, szüleid is imádják majd!
2020. febr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Fekete gyereked akkor lehetne, ha valahol a felmenők között van bantu néger is.

Anyám borogass! Te nagyon ne szülj! Legjobb lenne soha, de most még semmiképpen. Nagyon éretlen vagy még az anyaszerephez és felelősségvállaláshoz.

2020. febr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
En tenyleg nem ertelek. Komolyan az a legfontosabb hogy milyen szine lesz? Ha ilyen a felfogasod nem is kell neked gyerek az a velemenyem! Meg kit erdekel mit szolnak a szulok?! Ez a te gyereked!!! Lehet amugy barnabb igen. En magyar vagyok apukaja lanyomnak cigany de gyonyoru lett nem latni rajta hogy az. Viszont engem az se erdekelt volna ha fekete lesz mert o az en babam es mindenhogyan szeretem!
2020. febr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! :) Én a helyedben megtartanám. Lehet fekete. De ez a Te döntésed, nem a szüleidé. Sajnálom, hogy ők így állnak hozzá. Magyarországon jelenleg többszázezer roma él és - a leírtak alapján - az ő gyerekük sokkal feketébb, mint a Tietek. És nem az a legnagyobb problémájuk, hogy sötétebb a bőrük. Szerintem minden ember értékes, a bőrszínétől függetlenül. Szerencsére ezt a legtöbb fehér ember meg is érti. Édesanyám nehéz helyzetű roma gyerekeket tanított és nem volt mindig könnyű velük, de rengeteg szeretetet kapott tőlük. Egyébként a leírtak alapján nem valószínű, hogy nagyon látszódna rajta, hiszen már a párod sem annyira fekete, te pedig teljesen fehér vagy. Az én rokonaimban is van egy kis cigány vér, de nem annyira feltűnő és boldogok ők is, a család teljes értékű tagjai. Aki meg ilyenért beszólna, annak nem kell foglalkozni a véleményével. Nem lehet megmondani előre, hogy lehetne-e gyereked; ma már ritka az abortusz miatti meddőség, de azért beleeshetsz abba a kis százalékba. És sajnos a több abortusz növeli a komplikációk lehetőségét, illetve sokszor vezet egy pár viszonyának megromlásához is - főleg olyan esetekben, mint a Tied. Minden jót kívánok! :)
2020. febr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
89%
Ez ugye csak vicc? Ha ez miatt abortuszra mennél meg sem érdemled hogy anya legyél. Én biztos meg mondanám neki hogy nem nekik szülöm és ha nem tudják elfogadni a párom ne is keressenek
2020. febr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
6%
Ugyan már! Milyen álszentek vagytok. Senki nem örülne, ha a gyereke cigánynak néz ki.
2020. febr. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!