Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet fekete babám?

Lehet fekete babám?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon el vagyok keseredve.7 hetes terhes vagyok. Mikor megtudtuk nagyon örültünk a párommal. Elkezdtük a lagzit szervezni a szülőkkel együtt.A párom kicsit barnább bőrű, de nem látszik cigánynak. A szüleimnek miután elmondtuk, rá pár napjára elfívtak engem magukhoz és elkezdtek össze-vissza cigányozni. Meg, hogy fekete gyerekem lesz és az mekkora szégyen. Azt akarják, hogy vetessem el, mert elfordulnak tőlem és, hogy nem fogják a babát szeretni. Az a helyzet, hogy 6 éve már volt egy abortuszom. A párom kinyomozta, hogy a nagymamája apukája volt cigány. A párom apukája barnább mint a párom. Teljesen tanácstalan vagyok. Szerintetek mit csináljak? Már napok óta alig eszem, alszom. Szerintetek lehet fekete babám? Vagy látszódhatnak rajta a cigányság jelei? Üthet a nagypapára a gyerek? Hány generációt mehet vissza az öröklődés? Ha elvetetem 2 abortusz után lehet még valaha gyerekem?

Az a baj, hogy ha elvetetem akkor szét is megyünk. És én ennyi tragédiát nem bírok ki.



2020. febr. 23. 11:36
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, akit ez zavarna az nem is fekszik össze cigánnyal. Akit az nem zavar, ne zavarja az se hogy a gyereke lehet barnább bőrű lesz.


Én megkérdezném a kérdező szüleit hogy ha kórházba kerülnek és pont cigány orvos lesz ügyeletben (igen, van ilyen többet is ismerek) akkor inkább hazamennek hogy bocsi de ne érj hozzánk? Esetleg ha baleseteznek és a mentős, tűzoltó lesz kisebbségi akkor se fog kelleni a segítség?

2020. febr. 24. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

#30

Roma gyereket fogadtunk örökbe. És akkor mi van? Elárulom, semmi. Mindenki elfogadta a családban, és szereti. Az, hogy neked mi a véleményed erről, tiszteletben tartom, de az álszenteskedéstől messze állunk. Ezt az összes kommentelő nevében mondom.

Ja, és 2 roma nevelt babánk van. Ugyanúgy kell őket gondozni, szeretni, mint bármelyik népcsoport gyerekeit.

2020. febr. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Az én gyermekem apja is cigány, ráadásul szlovák cigány, de eszembe sem jutna emiatt elvetetni pedig már nem vagyunk együtt.

Szegény kisbabát már most sajnálom, ha így gondolkodol róla.

2020. febr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy nőt 63 éves.23 évesen elvitte az anyja abortuszra,mert nem tetszette párja. Szeétment a kapcsolata,azóta több is . Senkivel nem tudott már összemelegedni,anyjais már meghalt . Ő magányos és mindennap elmondja, hogy egyetlen személy lehetne,aki őt szereti ,de azt elpusztitotta. Gondold meg te választasz sorsot.
2020. febr. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Tehát a szüleid azt akarják,hogy a leendő férjeddel Soha ne legyen közös gyereketek, mert még barnább lesz a bőre. Már az is érdekes, hogy feketéknek nevezed a barna bőrűeket. Azaz ha a felsőbbrendű fehérségednél valakinek barnább a bőre, az már fekete.

Szégyen? Miért is lenne az?

Ha te ezek miatt aggódsz, akkor nagyon gonosz vagy belül és még sem érdemlem azt a csodát ami benned nől.

2020. febr. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!